Trendy zdraví

Hlavní strana


Další články

Inspirující recepty s vejci

11. 4. 2017

Kdy jindy se hodí nápadité recepty s vejci než o Velikonocích? Neměli bychom na ně ale zapomínat ani v průběhu roku. Obsahují totiž kvalitní bílkoviny, téměř všechny vitaminy, mnoho minerálů a také tolik prospěšné antioxidanty. S výběrem vajec vám pomohou značky kvality potravin – např. Klasa, „biozebra“ apod. – které zaručují jejich kvalitu. Připravte si vaječné dobroty!


Čerstvé bylinky z Moravy si nacházejí cestu do českých kuchyní

10. 4. 2017

Jaro voní nejen po tulipánech a narcisech, ale také po čerstvých bylinkách, které se stávají stálicemi v našich kuchyních. Češi si nejvíce oblíbili bazalku a petržel, rostoucí popularita asijských pokrmů dává zelenou také koriandru. Meziročně se poptávka po bylinkách zvyšuje o více než třetinu. Zákazníci najdou v obchodech Albert čerstvé bylinky po celý rok, a to díky dodavateli z jižní Moravy, se kterým řetězec spolupracuje již několik let.


Zvýrazněte svou krásu s kosmetikou Artistry

7. 4. 2017

S nastupujícím jarem začne příroda hýřit barvami a všem dodá dobrou náladu a optimizmus. Přivítejte jaro s kvalitní dekorativní kosmetikou ARTISTRY, díky níž skvěle podtrhnete svou krásu.


Velikonoční prázdniny se blíží. Kam vyrazíte?

6. 4. 2017

Odměna za snahu ve škole v podobě pětidenního volna je za rohem a přímo vybízí k podnikání výletů. Pokud ještě nevíte, kam se podívat s celou rodinou, máme pro vás několik tipů.


Příroda je mocná čarodějka

6. 4. 2017

Při příležitosti Světového dne zdraví 7. dubna bychom si měli zhodnotit, jak moc se snažíme našemu tělu dopřát to, co potřebuje. Jarní proměnlivé počasí může pokožku značně oslabit. Častěji nám popraskávají rty, objevují se suchá místa na těle nebo i krvavé žilky. Bylinné produkty české značky Dr. Dudek vychází z tradičních postupů lidového léčitelství, které se dědí z generace na generaci. Jsou pečlivě ručně vyráběny a použité suroviny jsou zcela přírodního charakteru.


Nejčastějším spouštěčem migrény je stres

5. 4. 2017

Bolest hlavy patří mezi nejčastější neurologická onemocnění. Většina lidí ji prožila alespoň jednou v životě, někteří jí trpí pravidelně. Migréna má nepříznivý vliv na kvalitu života, zejména pro svoji četnost a nepředvídatelné nástupy. Může mít několik různých spouštěčů, k těm nejčastějším patří stres. V České republice je migréna poddiagnostikována a nedostatečně léčena.


Novinka NUTRILITE - Vitamin B Plus s dvojím účinkem

31. 3. 2017

Společnost Amway a její značka NUTRILITE představují doplněk stravy s dvojím účinkem a okamžitým a prodlouženým uvolňováním účinných látek. Tablety jsou vyrobeny z přírodní Spiruliny a obsahují všech 8 esenciálních vitaminů skupiny B, které pomáhájí tělu bojovat proti únavě a přispívají k vyvážené funkci metabolismu.


Hubněte s tukožroutskými potravinami bez jojo efektu!

31. 3. 2017

Ještě je čas něco dělat a do léta shodit pár kil. Pokud svého cíle chceme dosáhnout pomocí nasazené redukční diety bez pohybu, pozor! „Samostatná redukční dieta je účinná pouze do doby, než se vrátíme zpět k dlouhodobě udržitelnému stravování. Myšlenka, že redukční dietu udržíme na neurčito, se rozplyne ve chvíli, kdy nás dostihne vlivem metabolické úspornosti únava, nesoustředěnost, nervozita nebo zdravotní obtíže. Dietní strava je v pořádku, ovšem nezapomínejme na pestrost jídelníčku, bohatého na kombinace potravin z rostlinných i živočišných zdrojů s dostatečným množstvím pohybu,“ radí Milan Merva, specialista na zdravý životní styl značky Menu Gold a osobní trenér.


Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+