Chcete mít krásně čistou domácnost? | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Chcete mít krásně čistou domácnost?

27. 7. 2020

Úklid domácnosti je nikdy nekončící záležitost a asi všichni chtějí mít jistotu, že když uklízí, tak opravdu s maximálním efektem. Představíme vám několik produktových tipů, které vám nejen celý proces uklízení usnadní, ale zároveň díky nim dosáhnete u vás doma maximální čistoty.

Dokonalá čistota

Nový čistič koupelny Bref Bathroom účinně odstraňuje zbytky vodního kamene, vody a mýdla a vaší vaně i sprše i dlaždičkám poskytne brilantní lesk. Láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu.

WC blok Bref Color AKTIV s novým složením se postará o čistotu toalety a přináší do ní až o 50% vyšší lesk, díky speciálním polymerům. Navíc účinná technologie Odor stop úspěšně bojuje s nepříjemným zápachem. Každým spláchnutím se uvolňuje svěžest a účinná ochrana proti vodnímu kameni.

Bref Total Hygiene and Shine díky své síle zabezpečení vaší toaletě ochranu před vodním kamenem a dodá jí hygienickou čistotu.

Clin 3in1 se dokonale postará o všechny skleněné povrchy. Inovativní Liquid Glass Technologie s novou 3v1 recepturou nabízí perfektní lesk, dlouhodobou ochranu, a dokonce opraví mikro škrábance, které se vyskytují na povrchu skla a jsou způsobeny běžným používáním. Vaše okna a ostatní povrchy se tak opět budou lesknout jako nové.


publikováno: 27. 7. 2020, v rubrice Domácnost
Štítky: úklid

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+