…lepší než (hodinový) manžel | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

…lepší než (hodinový) manžel

1. 9. 2016
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Pattex Chemoprén je montážní lepidlo.

Výherci: Jakub Jirásek, František Malý, Jana Linhartová

My ženy prý nebýváme příliš manuálně zručné. Muži nám berou kladiva z ruky a mnozí z nich o nás tvrdí, že si samy ani žárovku nevyměníme. Ale to už dávno pravda není! Když totiž máme po ruce správné vybavení a optimální pomocníky, nepotřebujeme ani toho nejlepšího (hodinového) manžela. Poradíme si samy!

Znáte to. Když se to doma začne sypat, sype se to ve velkém

Ulomí se vám úchytka na hrnci, ukáže se, že si děti příliš intenzivně hrály se svými hračkami, držák na kartáčky se tváří, že co nejdříve poletí k zemi, rukojeť vaší oblíbené zahradnické motyčky potřebuje znovu připevnit… Přijdete za svým mužem a poprosíte ho, aby to všechno spravil. Jsou to drobnosti, víte, že by to mohl udělat hned. Ale výsledek? „Jasně, jen co budu mít čas!“ Uteče den, týden, měsíc a vy se pořád díváte na ty samé rozbité věci. A kromě toho jste si domů koupila novou knihovnu, která už také dlouho čeká na své umístění. Co s tím? Vyvolávat nekonečné hádky? Zavolat hodinového manžela? Ano, to můžete, ale také máte možnost sáhnout po osvědčených lepidlech Pattex Chemoprén a ukázat všem, že si doma – s pomocí Chemoprénu – hravě poradíte takřka se vším!

I když možná opravdu nemáte talent na ruční práce, u „chemáče“ (jak mu říkají naše drahé mužné polovičky) vám stačí přečíst si návod a řídit se jím. Jsou to lepidla prověřená časem a tradicí, která vždycky udělají to, co je nutné.

Co zvládnete opravit?

Když potřebujete zachránit úchytky na hrncích, přilepit držáčky na kartáček nebo rukojeť motyčky, s důvěrou se obraťte na Pattex Chemoprén Univerzál. Poradí si se všemi materiály od dřeva po plasty, sklo, kov, gumu… Snad jen měkčené PVC se mu nelíbí.

Pokud vám děti přinesou rozbitou plastovou hračku nebo se poškodí třeba úložný plastový box, sáhněte po Pattex Chemoprén Transparent. Na plasty je jako dělaný a spoje budou opravdu neviditelné. Na odlepenou podrážku u oblíbených lodiček zase můžete vzít speciální lepidlo Pattex Chemoprén Obuv. A když vám náhodou ukápne lepidlo tam, kde nemá? Žádný stres. Pattex má i speciální Chemoprén ředidlo, kterým všechno zase napravíte.

Do lepení uvolněných obkladů nebo budování zahradního domku pro děti se nejspíš pouštět nebudete, ale kdyby náhodou, oceníte spolehlivost lepidla Pattex Chemoprén Extrém, které ustojí i tu největší zátěž.

Všechna lepidla jsou k mání v praktických tubách

Tuby jsou přímo stvořené ke snadné aplikaci a jednoduchým opravám v celém bytě či domě. A potřebujete-li pořádné balení, vyplatí se zase větší plechovky. Každopádně, stačí si vybrat, přečíst návod a můžete zvítězit nad všemi těmi věčně odkládanými maličkostmi, které se k naší nelibosti hromadí snad v každé domácnosti!

Takže: „chemáči“ zdar, chlapským výmluvám nazdar!

odpověď na soutěžní otázku najdete na: www.pattex.cz

Které tvrzení o lepidle Pattex Chemoprén není pravdivé?

a) Pattex Chemoprén neobsahuje tolulen

b) Pattex Chemoprén patří mezi kontaktní lepidla

c) Pattex Chemoprén je montážní lepidlo

Tři výherci, kteří do 13. 9. 2016 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou balíček s různýmy druhy Pattex Chemoprén. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením lepidlo na opravy.


publikováno: 1. 9. 2016, v rubrice Domácnost
Štítky: drogerie, dům, koupelna, oprava

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+