Nový Persil 360° Complete Clean je ještě účinnější | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Nový Persil 360° Complete Clean je ještě účinnější

6. 6. 2017

V současné hektické době hledáme co nejlepší způsoby, jak si zjednodušit plnění svých povinností. A výjimkou nejsou ani domácí práce. Ideálním partnerem pro moderní život v domácnosti je prací prostředek Persil. Vyzkoušejte novinku Persil 360° Complete Clean – silnější receptura s vylepšenou technologií si bez velké námahy poradí se všemi požadavky na kompletní péči o vaše prádlo.

Persil 360° Complete Clean přináší novou recepturu

Zvolte například Persil gel pro bílé a stálobarevné prádlo na odstraňování skvrn s optimalizovanou směsí enzymů a speciálním polymerem, díky kterým snáze zatočí se skvrnami zejména na bavlně. Navíc se nemusíte bát opotřebení oblečení. Nový Persil je navíc šetrný k tkaninám, pomáhá omezit žmolkování, zjemňuje i vyhlazuje povrch textilních vláken a svým speciálním složením obnovuje barvy a zvyšuje jas. A jako bonus si po každém praní užijete dlouhotrvající svěžest, která vás bude provázet na každém kroku.

Více informací na www.persil.cz

Věděly jste, že, … aneb Persil radí, jak si zjednodušit praní

  • Praní o dost zjednodušíte, pokud vynecháte předpírku. Dnešní prací prostředky jsou mnohem účinnější a výkonnější, proto skutečně není nutné oblečení předpírat. Bez předpírky šetříte nejen elektřinu, ale i své oblečení, které se při vysokých teplotách rychleji ničí.
  • Používejte kvalitní prací prostředky. Vedle tradičních pracích prášků se v současnosti do popředí dostávají prací gely. Výhodou gelů je, že stačí použít jen malou odměrku, která se umisťuje přímo do bubnu pračky a nastavit cyklus praní na nízkou teplotu. S Persil gelem tak ušetříte i energii potřebnou na ohřev vody v pračce. Jeho složení obsahuje biologicky odbouratelné tenzidy, takže nezatěžuje životní prostředí. Je velmi šetrný k tkaninám a zároveň si umí poradit se skvrnami.
  • Pokud chcete posílit jeho účinek, stačí gel aplikovat přímo na skvrnu a nechat krátce působit. Hodí se i na ruční praní nebo na cestách. Je to jedna z nejmodernějších forem pracích prostředků, kterou v západní Evropě používá velká většina spotřebitelů a i u nás velmi získává na oblibě.
  • Používejte aviváže. Zjednodušíte si tím praní a ochráníte své oděvy. Prací gely mají v kombinaci s avivážemi výjimečnou vlastnost – chrání vlákna tkanin a usnadňují žehlení. Oblečení se méně mačká a déle si udrží nový vzhled. Mnoho lidí v dnešní době prádlo téměř vůbec nežehlí. Oblečení po vyprání jednoduše pověsí na sušák a nechají uschnout.
  • Přejete-li si méně žehlení, pak pračku také nepřeplňujte. Objem bubnu pračky naplňujte ideálně do 80 %. Oblečení tím umožníte potřebný pohyb uvnitř bubnu a prací prostředek tak snadněji pronikne do hloubky vláken, díky čemuž účinkuje během celého pracího cyklu. Navíc se tímto způsobem látky při praní tolik nepomačkají.

publikováno: 6. 6. 2017, v rubrice Domácnost
Štítky: hygiena, praní

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+