S-kit pomůže přežít 14 dní po přírodní katastrofě či blackoutu | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

S-kit pomůže přežít 14 dní po přírodní katastrofě či blackoutu

24. 3. 2014

Přírodní a živelné katastrofy, potravinové krize, kolapsy rozvodových sítí, energetické blackouty, občanské nepokoje a krizové situace, kdy selže ochranná role státu. Myslíte si, že tyto výjimečné okolnosti v Česku nemůžou nastat? Věříte, že v těžkých dobách se o vás postará stát? Přemýšleli jste někdy, co se bude dít při delším výpadku elektřiny, tepla či výpadku dodávky vody? A co když vás povodeň, sněhová kalamita nebo další rozmary přírody odříznou od okolí? Víte, jak dlouho vydržíte žít z domácích zásob? Pro všechny tyto krizové situace existuje řešení. Přežití čtyřčlenné rodiny po dobu čtrnácti dní bez závislosti na okolním světě usnadní unikátní „survival box“ S-kit.

S-kit pro nečekané situace

Na složení a obsahu S-kitu se podíleli členové záchranných složek a specialisté na výživu. Obsah každého kitu vystačí pro přežití čtyřčlenné rodiny po dobu čtrnácti dní jakékoliv krize. S-kit obsahuje vše, co může vaše rodina v krizové situaci potřebovat. 168 porcí vysokoenergetických značkových dehydratovaných potravin (Mountain House, Prep-A-Ration, NRG-5), používaných obvykle horolezci a vojáky, hygienické potřeby, nezbytné nářadí, zdroje světla, tepla, dezinfekci. Všechny komponenty jsou přehledně uloženy v uzamykatelné, prachu a voděodolné bedně. Na spodní straně víka je připevněno chemické světlo pro případy výpadků elektřiny.

Štěstí přeje připraveným

46 užitečných předmětů vám usnadní přežít i ty nejobtížnější situace. S-kit vaší rodině poskytne čtrnáct dní soběstačnosti. Nebudete se mít jako v bavlnce, ale přežijete a to je podstatné. Naše babičky dobře věděly, proč doma vytváří zásoby. V dnešní době jsme zvyklí díky lepší dostupnosti potravin a zboží spíše na rychlé nákupy pro okamžitou spotřebu. Výjimečná situace nás proto může lehce zaskočit. S-kit vytvoří doma, na chalupě, nebo kdekoliv, kde trávíte čas, praktickou pojistku pro případ nejvyšší nouze.

Uskladnění a údržba

Rozměry S-kitu jsou 100×46×50 cm, jeho hmotnost je cca 50 kg. Lze jej uskladnit prakticky kdekoliv – v komoře, ve sklepě, v dílně nebo v garáži. Měl by být dobře dostupný. Pro bezproblémovou manipulaci s S-kitem je součástí každé dodávky také teleskopický přepravní vozík. Každý S-kit je jedinečný a má své evidenční číslo, zařazené do speciální databáze. Survival Company, která S-kit vyrábí i prodává, poskytuje všem majitelům S-kitu osobní servis, takže jakmile se přiblíží čas expirace některého z produktů, výrobce upozorní majitele S-kitu SMS zprávou nebo emailem. Na výrobce se také můžete obrátit s žádostí o doplnění originálních výrobků, kdykoliv něco ze svého S-kitu použijete. Doprava S-kitu je v ČR i SR zdarma.

Více informací a možnosti zakoupení na www.s-kit.cz


publikováno: 24. 3. 2014, v rubrice Domácnost
Štítky: bezpečný, dům, prevence

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+