Školy a školky soutěží o lepší toalety | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Školy a školky soutěží o lepší toalety

20. 9. 2019

Značka Domestos už šestým rokem přichází s akcí, která má za cíl finančně podpořit školky a školy v Česku a na Slovensku. Ty pak mohou díky výhrám v soutěži dát do pořádku své toalety. Za dobu své existence už projekt Domestos pro školy věnoval přes 8 milionů korun a umožnil tak zrekonstruovat toalety v 75 školách. Letošní ročník startuje v září a soutěžící si mezi sebou rozdělí více než milion korun.

Lepší toalety

„Díky projektu Domestos pro školy jsme už mohli 12 tisícům dětí umožnit, aby navštěvovaly kompletně zrekonstruované školní toalety. Toto číslo nám ale nestačí. Soutěž letos pokračuje dál a my doufáme, že opět pomůžeme k celkovému zlepšení toalet ve školách a školkách. Nechceme, aby děti chodily na záchod s nechutí,“ říká Monika Vybíralová, brand managerka značky Domestos.

Letošní ročník se téměř neliší od těch ostatních. Jedinou novinkou jsou drobné změny u pravidel. Přihlášené školy a školky soutěží o finanční částky, které jim následně poslouží na zmiňovanou rekonstrukci toalet. Zúčastněné školy mohou vyhrát až 200 tisíc korun. Dalších 100 škol a školek obdrží zásobu čistících prostředků na celý rok.

www.domestospros­koly.cz


publikováno: 20. 9. 2019, v rubrice Domácnost
Štítky: hygiena, školák, školka

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+