Slaďte barvu očí s plesovými šaty | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Slaďte barvu očí s plesovými šaty

12. 1. 2018

Trendy barvami pro letošní plesovou sezónu jsou červená, modrá, zelená a všechny pastelové barvy. Hitem je také výrazné líčení s důrazem na oči. Třpytky, metalické stíny, ale i samotná barva vašich očí jsou důležitými doplňky a měly by společně ladit. Jak můžete jednoduše zdůraznit nebo úplně změnit svou přirozenou barvu očí, aby vynikla v kombinaci s vašimi šaty? Barevnými kontaktními čočkami.

Čočky jako klasické oko

V minulosti byly trendem takzvané „crazy“ kontaktní čočky, které dávaly očím netradiční, často bláznivé barvy a tvary. Mohli jste mít pohled upíra, kočičí oči, nebo oči „bez duhovek“. Nyní jsou naopak hitem barevné kontaktní čočky, které se vrací k přirozenosti a vypadají stejně jako klasické oko. Díky nim je možné buď zvýraznit přirozenou barvu svých očí nebo ji naopak zcela změnit.

Barva oblečení zvýrazní nebo ztlumí barvu očí

Barevnými čočkami můžete dokonce i opticky zvětšit oči. V kombinaci s barvami plesových šatů pak dojde k úžasnému efektu, protože barva oblečení zvýrazní nebo naopak ztlumí barvu očí. Modrooká kráska v modrých šatech tak může svým výrazným pohledem oslnit, i když původně byly její oči třeba oříškové. Chcete-li na plese uhranout svým vzhledem, vyzkoušejte jednorázové barevné kontaktní čočky TopVue Color ve verzi dioptrické i bez dioptrií. Jejich výhodou je, že jsou jednodenní, takže není třeba je čistit, po použití je jednoduše vyhodíte. Hydrogelový materiál zajišťuje přizpůsobivost oku a příjemné nošení čočky po celý den. Čočky jsou vybaveny UV filtrem, takže chrání oko proti škodlivému slunečnímu záření. Barevné kontaktní čočky TopVue Color se prodávají v šesti barvách (hnědá, zelená, modrá, soft grey, sapphire blue a fresh green) v balení po 10 kusech. Čočky můžete zakoupit ve specializovaných optikách, na eshopech nebo na www.alensa.cz Doporučená cena jednoho balení 10 ks je 289 Kč.


publikováno: 12. 1. 2018, v rubrice Domácnost
Štítky:

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+