Ulehčete si jarní úklid | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Ulehčete si jarní úklid

12. 3. 2018

Pravděpodobně neexistuje žena, která by se na jarní čistění oken těšila. Výsledek mnohdy neodpovídá vynaloženému času ani úsilí. Společnost Electrolux nyní přichází s elegantním řešením – aku čističem na okna a další povrchy WELLS7. Díky této vychytávce se budou vaše okna během několika minut lesknout. Protože když nevidíte nic, vidíte všechno!

S jarem nastává i každoroční úklid domácnosti

S novinkou od společnosti Electrolux – čističem na okna WELLS7 bude odteď mytí oken jedna radost.

Rychle, jednoduše a účinně

WELLS7 je neocenitelným pomocníkem do každé domácnosti. Profesionální přírodní pryžové stěrky zanechají povrch okna dokonale čistý beze šmouh či kapek. Okno navíc můžete čistit v jakémkoliv směru, systém proti odkapávání totiž zabraňuje únikům kapaliny ze 110ml velké nádrže na vodu. Kompaktní velikost stěrky umožňuje lépe dosáhnout na dolní část okna, kde je parapet, a je určena na všechny druhy povrchů včetně dlaždic a stolů.

Čistič WELLS7 je navržen tak, aby uživatelům poskytoval co největší komfort. Je lehký (bez příslušenství váží pouhých 0,59 kg) a vyvážený, ergonomické držadlo z protiskluzového materiálu zajistí, že vám při umývání nevypadne z ruky. Díky lithiovým bateriím budete moci přístroj používat až 90 minut v kuse, což vystačí na umytí přibližně 60 oken.

Jak na to

Konec je časům, kdy jste k umytí jednoho okna potřebovali několik čisticích prostředků a kdy vám práce zabrala celý den. S aku přístrojem WELLS7 okna vyčistíte ve třech jednoduchých krocích během několika málo minut. Pomocí nádobky v balení rozprášíte čisticí přípravek na sklo, okna umyjete látkou vyrobenou z mikrovlákna a nakonec odsajete vodu z povrchu. Jednoduché a efektivní řešení bez zdlouhavého leštění!

  • WELLS7 bude od března 2018 k dostání ve vybraných pro­dejnách elektro a na e-shopech za akční cenu od 1899 Kč hned ve čtyřech trendy barvách – vínově červené, světle fialové, světle modré a tmavě šedé. V základním balení je kromě přístroje obsažena také rozprašovací láhev, čisticí přípravek a látka z mikrovlákna.

publikováno: 12. 3. 2018, v rubrice Domácnost
Štítky: bydlení, úklid

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+