Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika

Aktuálně

Novoročních předsevzetí, která vaše pleť skutečně ocení

18. 1. 2018

Každý den si dopřejte procházku na čerstvém vzduchu, vykašlete se na diety, bez výčitek svědomí se zavrtejte do postele, jen předtím pleť dobře odličte a nadopujte patřičnými aktivními látkami. A hlavně: s ničím si letos zbytečně nepřidělávejte vrásky!

více »

Další články

Jak pečovat o chemicky barvené vlasy?

24. 8. 2016

Barvení vlasů je pravidelným kosmetickým rituálem nejméně 50 % žen. A přestože jsou v současnosti k dostání barvy šetrné, stále se jedná o chemický zásah do struktury vlasů, který se na jejich kvalitě může v budoucnosti odrazit.


Do boje s chloupky s laserem

18. 8. 2016

Ženy touží po hladkých nohách a tříslech, muže zase může potrápit bujný porost na zádech. Ať už se rozhodnete pro žiletku, vosk či epilaci laserem, vězte, že chloupků se nikdy zcela nezbavíte. Několik let bez starostí o hladkou pokožku si ale zajistit můžete, jak dokazuje diodový epilační laser EPILIA, který nově nabízí k využití pražská klinika GynCentrum.


Vyzkoušejte čokoládu na vlastní kůži

16. 8. 2016

Asi každý víme, že když si dáme pár čtverečků čokolády, cítíme se hned šťastnější. A není to jen zásluha dobré chuti! Čokoláda totiž obsahuje látku tryptofan, která v našem mozku uvolňuje serotonin. A právě ten nám zlepšuje náladu a zároveń vypouští do našeho těla endorfiny.


Buďte krásná s letní dekorativní kosmetikou Artistry

12. 8. 2016

Užíváte si léto plnými doušky? Pak jistě vyrážíte i na večerní akce a chcete vypadat co nejlépe. K tomu vám skvěle poslouží kvalitní kosmetika, která dlouho vydrží a odolá horku a vlhkosti.


Nejčastěji podstupují Češi na plastické chirurgii korekci očních víček

29. 7. 2016

Češi utratí za plastické operace kolem dvou miliard ročně. Zkušenosti s estetickými zákroky má téměř každý druhý Čech. Zatímco zejména mladší ženy řeší úpravu poprsí nebo nosu, okolo čtyřicítky přichází na řadu korekce očních víček. Zájemců o tento zákrok přibývá i z řad mužů.


Slunce jako slast i riziko

12. 7. 2016

Vytoužená doba léta, prázdnin, relaxu, dovolených a slunce je tady. Těšíme se na zasloužený odpočinek, okamžiky, kdy alespoň na pár dní budeme moci po hektickém období vypnout, a pochopitelně i na slunečné počasí, které nám dodá dobrou náladu a energii. I prosluněné léto má své ALE! Slunce totiž na jednu stranu může působit jako balzám na duši, ale také má svá rizika. Ty se skrývají zejména v opalování, nadměrném čase stráveném na slunci i v nebezpečí „spálené kůže“. Spálená kůže rozhodně není banalita. I jedno nešťastné spálení od slunce nám může způsobit závažné zdravotní problémy a mnohonásobně zvýšit pozdější riziko rakoviny kůže. Čas strávený vhodnou péči o pokožku a prevencí před jejím spálením se tedy rozhodně vyplatí.


Mýty o opalovacích krémech

30. 6. 2016

Většina z nás už si dnes uvědomuje škodlivé účinky slunečního záření na naši pokožku a při opalování používá přípravky s ochranným faktorem. Opalovacích přípravků a dalších kosmetických pomůcek s obsahem OF je dnes na trhu tolik a s tolika různými označeními, že se v tom  nejeden z nás přestává orientovat. O kosmetice na opalování dnes koluje celá řada mýtů a nepravdivých názorů. Ty mohou vést k nebezpečnému chování vůči svému vlastnímu zdraví. Máme těsně před obdobím dovolených, pojďme tedy ty nejčastější mýty uvést na pravou míru.


Připravte svého nohy na léto!

28. 6. 2016

Nemůžete se dočkat, až obujete své oblíbené balerínky nebo sandálky? Kalhoty zaměníte za šortky a letní sukně? Dostaňte své nohy do formy s Dermacol produkty, které Vaše nohy připraví na letní premiéru.


Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+