Akné není jen záležitostí puberty | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Akné není jen záležitostí puberty

17. 12. 2018

Akné potrápí člověka nejen v pubertě, ale bývá velkým problémem i v dospělosti. Zatímco v pubertě stojí za vznikem nevzhledných červených pupínků hormonální nerovnováha a změny, na které kůže reaguje více citlivě, v dospělém věku je akné způsobeno z různých příčin. Léčba akné nemusí být zdlouhavá, ani náročná. Profesionální i domácí přípravky od značky Natinuel přináší nejen rychlou úlevu, zlepšení, ale díky domácí péči Natinuel i trvalé řešení pro aknózní pokožku.

Starší pleť potřebuje jiné ošetření

Akné je onemocnění acne vulgaris, které způsobuje bakterie propi­onibacterium acnes. Jejím přemnožením dochází k narušení sekrece z mazových žláz a dalších neestetických projevů. Proto je důležitá komplexní terapie cílenou řadou na akné, oproti tomu projevy u starší pleti, které jsou nevzhledné a obtěžující, ale většinou nesouvisí s přemnožením zmíněné bakterie. V takovém případě je pak nutná léčba přesně cíleným mixem AHA kyselin a domácí péče například od Natinuel. Kombinace přípravků Cleanser 8 (či Cleanser 9) a BIO PRODERM nejenom vyřeší problém s nečistotami, ale má také silný vyhlazující a zjemňující účinek. Pleť hrubá se stává svěží na pohled a jemnou na dotek.

Natinuel přináší řadu přípravků, která aknózní pleť ozdravuje a dlouhodobě ji udržují zdravou a přirozenou.

  • Za akné může být špatný životní styl, nesprávného aplikování různých kosmetických přípravků, dlouhodobé užívaní léků, špatné psychiky či mylně prováděné hygieny a dalších faktorů, které neblaze působí na lidský organismus.

Vše začíná od důkladně vyčištěné pokožky

V první řadě je si třeba uvědomit, že základem úspěšné léčby akné je dokonalé odlíčená a čistá pokožka. Pleť je nutné si šetrně odlíčit, následně důkladně umýt a připravit na aplikaci krému. Mytí pleti by se tedy mělo stát rituálem. A zde platí, že už při výběru mycí emulze si musíme dávat pozor. Některé přípravky totiž mohou způsobit narušení hydrolipidového filmu pleti, což vede následně k různým kožním nedostatků pleti a narušuje proces stárnutí pleti.

CLEANSER STRONG 9

Tento čistící gel na obličej pro mastnou a aknózní pleť bez obsahu SLS-SLES obsahuje biofunkční látky, které jemně a úplně odstraní nadbytek maziva a nečistoty. Normalizuje suchost a tloustnutí rohové vrstvy. Nejenže pleť bude po jeho aplikaci dokonale čistá, ale krém působí zároveň antisepticky, to vše aniž by narušil důležitý a tolik potřebný hydrolipidový film pleti. Účinné látky: kyselina salicylová a azelaová, Biomin Complex, měsíček lékařský, vilín,

SEBA 12

Jedná se o speciální produkt pro pleť, která je nadměrně mastná a aknózní. Upravuje vylučování kožního mazu a má antibakteriální, keratolytický, dezinfekční a zklidňující účinek. Vytváří hygienické a funkční podmínky ideální pro návrat mastných a aknózních pletí do normálního stavu. Navíc odstraňuje nevzhledné černé tečky. Účinné látky: Sebosoft, AC. NET Complex, Sebomine SB12, kyselina azelaová, salicylová a glykolová

EXTRA TIP Natinuel Pokud bojujete s těžkou formou akné, či máte viditelné pozůstatky po akné z doby puberty není třeba zoufat. Vyzkoušejte sílu profesionálního ošetření AKNÉ STOP NATINUEL, kdy se cíleně a komplexně molekulárními bioceutiky působí proti příčině a ozdravuje strukturálně kůže tak, aby se obnovily biologické funkce pleti. Tato systémová péče vede k obratu o 360 stupňů a normalizuje pleť. Od akutního zánětu k normalizaci, depigmentaci kůže a srovnání kožního reliéfu a redukci zjizvení tkáně s cílem esteticky pěkné a zdravé pleti. Odborná péče NATINUEL pomáhá. Produkty pro profesionální ošetření – Akne peeling, Akne stop, Akne mask.

Více o možnostech léčby a ošetření se dozvíte na www.natinuel.cz


publikováno: 17. 12. 2018, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+