Dekorativní kosmetiky inspirovanou vášnivou Paříží | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Dekorativní kosmetiky inspirovanou vášnivou Paříží

4. 4. 2019

Výrobce luxusní dekorativní kosmetiky ARTISTRY STUDIO společnost Amway již v září loňského roku představila kolekci, v níž se odráželo cestování, umění, móda a velká města jako například New York. Nyní Amway přichází se zcela novou exkluzivní řadou ARTISTRY STUDIO™ Paris, která je inspirována barvami, módou a dramatickým i romantickým duchem Paříže. Originální obaly kolekce pro značku speciálně navrhla francouzská umělkyně Adolie Day.

ARTISTRY STUDIO™ Paris Paleta očních stínů

Vyjádřete svůj osobní styl – možnosti jsou nekonečné! Prášky s krémovou texturou jsou neuvěřitelně intenzivní a živé a dodávají nanejvýš dokonalý konečný vzhled: nejodvážnější z odvážných, nejblyštivější z blýskavých. Dobrodružství právě začíná! Otevřete paletu a nechte rozeznít svůj příběh – k dispozici máte nekonečný počet líčení s výběrem ze tří kompaktních palet. Každá paleta má šest sametově hebkých vrstvitelných odstínů inspirovaných krásou Paříže. K dispozici jsou pastelové odstíny makronek nebo třpytivé odstíny, které roztančí Vaše oči pařížskou nocí! Každý z odstínů v paletě je možné použít jako rozjasňovač, oční stín, oční linku nebo stín do záhybu víčka.

ARTISTRY STUDIO™ Paris Tvářenka s rtěnkou 2v1

Dva odstíny, dvakrát tolik zábavy! Míchejte, laďte a překrývejte, čímž rychle vytvoříte dokonale sladěné líčení tváří a rtů. Praktický design zajišťuje snadné nanášení a míchání přímo z tuby jen pomocí prstu nebo štětečku. Přirozený matný vzhled pro okamžité dosažení chic tváří a sexy rtů na cestách. Vytvořte si svá vlastní pravidla! Probuďte své rty a tváře k životu díky složení, které se snadno nanáší, s obsahem oleje ze semen světlice a výtažku z heřmánku pro dosažení barevného, přirozeně matného vzhledu. Existuje tolik způsobů, jak vytvořit dokonale zkoordinované líčení tváří i rtů.

ARTISTRY STUDIO™ Paris Krémová rtěnka

Dosáhněte svěží plnosti klasických francouzských rtů jako skutečná mademoiselle. Díky výběru ze čtyř barevných odstínů vytvořte dlouhotrvající líčení plné sytých barev a lesku. Řekněte non kompromisu! Tato lesklá krémová rtěnka s plným krytím se nanáší jedním dotekem a kombinuje vysoce účinné pigmenty s vlhkým, lesklým třpytem. Můžete ji použít samostatně pro okamžitý efekt, nebo udělat krok navíc a nanést ji na jakoukoli jinou rtěnku, které tím dodáte lesk a vytvoříte si nový vlastní odstín.

ARTISTRY STUDIO™ Paris Sada na tvarování obočí 3v1

Díky této sadě na tvarování obočí 3v1 s vestavěným štětcem je jednoduché vytvořit jedinečný vzhled. Můžete doplnit jen několik jemných doteků, nebo nanést další vrstvu pro zvýšení intenzity a dosažení hlubokého pohledu femme fatale.

www.amway.cz


publikováno: 4. 4. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: dekorativní kosmetika, krása

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+