Hledáte elixír mládí? | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Hledáte elixír mládí?

27. 11. 2018

Elisir značky Natinuel je intenzivní omlazující sérum, které jako architekt působí na stavbu pleti. Cihličku po cihličce staví jeji strukturu hluboko od základů. Díky vysokému obsahu aktivních látek a především látce RETINAL/RETINAL­DEHYD, která se biochemickou konverzí mění na kyselinu retinolovou proniká do hloubky, kde obnovuje a posiluje to, co je přirozené mladé pleti, ale věkem se oslabuje.

Rekonstrukce pleti

Tento krém s trojím účinkem působí proti fotostárnutí a dokáže doslova zrekonstruovat vaši pleť. Po jeho aplikaci bude pleť krásná, vyživená a hladká! Elisir poskytuje pleti vysokou biologickou ochranu kolagenu, elastinu a buněčné DNA proti agresivnímu působení UV paprsků. Je vhodný pro celoroční užívání a úspěšně podporuje depigmentaci. Dopřejte si tento elixír a vaše pleť bude hned vypadat mladší a plná vitality!

Účinné látky: Retinal/retinal­dehyd, Idebenon, Tripeptid – 10, Ascorbyl Palmitát, vitamín E, protisluneční fil­try

Více informací na www.natinuel.cz

Natinuel jsou bioceutika jejichž síla,  potenciál a jedinečnost je odlišují od jiných estetických výrobků. Výroba produktů Natinuel a jejich reálná hodnota je podložena skutečným vědeckým výzkumem.. Používají se pouze látky, u kterých je prokázána vědecká účinnost a jejichž biochemický mechanismus působí na různé typy kožních buněk. Bioceutika jsou schopny selektivně působit na různé strukturální změny v celém orgánu kůže a v podkoží. Žena, která si chce zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu, předejít a zpomalit stárnutí, využívá přínosu nové rychlé a trvalé  krásy Natinuel.


publikováno: 27. 11. 2018, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+