Jak používat pudrové stíny na obočí? | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Jak používat pudrové stíny na obočí?

24. 10. 2017

Pudrové stíny na obočí jsou největším hitem v módním stylingu, zejména u mladé generace. Je to tak jednoduché a rychlé, že to zvládne každá z nás, a navíc – vypadá to krásně přirozeně.

Každodenní úprava oočí

Správné obočí je to, které je přirozené – tvrdí přední módní stylisté, kteří se čím dál více zaměřují také na obočí, které dotváří náš celkový vzhled více, než by se mohlo zdát. Není se tedy čemu divit, že jeho úprava se stává pro ženy stejnou ranní rutinou jako nanesení make-upu nebo rtěnky.

Obočí si dívky i ženy tvarují do co nejpřirozenějšího tvaru (velice oblíbené jsou v poslední době depilační pásky na obočí se studeným voskem), barví je (co nejvíce tón v tónu s odstínem vlasů) barvami na obočí, tužkami, ale také právě pudrovými stíny, které jsou velice populární pro své jednoduché použití, díky němuž se jich nemusí bát ani začátečnice ve světě krásného obočí.

Pudrové stíny vypadají podle stylistů více přirozeně než třeba obočí domalované tužkou, kdy se ve tvaru i intenzitě snadno spleteme.

Novinka: Vychytané trio

Pudrové barvy andmetics Brow Powder Trio, to je zcela nová paletka pro úpravu obočí. Obsahuje tři barevné odstíny: světle, středně a tmavě hnědou, které se hodí pro všechny typy pleti. Pudrové barvy můžete použít jednotlivě, nebo je vzájemně míchat pro dokonalé zvýraznění obočí. Své tváři tak dodáte vždy nový výraz a půvab. Barvy andmetics Brow Powder jsou jedinečné tím, že nezanechávají nežádoucí načervenalý nádech. Aby k tomu nedocházelo, mají všechny barevné odstíny lehký olivový tón. Balení obsahuje praktický aplikátor se štětečkem pro vytvarování obočí na jedné straně a kartáčkem pro aplikaci barvy na straně druhé.

Jak používat pudrové stíny na obočí krok po kroku:

  1. Obočí hezky učešte kartáčkem do vašeho přirozeného tvaru.
  2. Nejlépe zkoseným štětečkem (pudr se jím lépe a precizněji nanáší a dostanete se jím do všech prostor obočí) naneste trochu stínu na obočí do míst, kde vám chybí.
  3. Dokreslete správnou délku obočí (mělo by začínat v pomyslném bodě od nosní dírky a vést přes vnější okraj oka nad oční oblouk).
  4. Menšími táhlými pohyby vyplňte celé obočí – světlejší stín použijte na začátek obočí, tmavší od středu do jeho konce.
  5. Kartáčkem obočí opět pěkně pročešte.

Tip stylistky: Aby obočí zůstalo neporušené až do večera, můžete ho zafixovat dlouhotrvající řasenkou na obočí – andmetics Brow Mascara ho zvýrazní, dodá mu barvu, tvar a objem. Vybírat můžete ze dvou barevných variant: tmavě hnědé a světle hnědé. Řasenku koupíte na www.beautylash.cz za 350 Kč.

Zdroj: www.andmetics.cz


publikováno: 24. 10. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: dekorativní kosmetika

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+