Jarní veganská svěžest | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Jarní veganská svěžest

26. 2. 2019

Veganskou, cruelty-free a nádherně voňavou kosmetiku britské youtuberky, blogerky a spisovatelky Zoelly netřeba představovat. Nyní přichází tato značka se šesticí jarem provoněných novinek – SPLASH BOTANICS RANGE, se kterými můžeme dát dlouhé zimě definitivní sbohem.

Novinky Zoella

Koupelový pudr, tělový sorbet, koupelová pěna, tělový sprchový krém, toaletní voda a prostorná kosmetická taštička s exotickým, palmovým motivem nás přenesou na sluncem provoněné pláže a naladí nás na blížící se jarní a letní sezónu. Všechny novinky Zoella jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Hravá, lehce bláznivá kosmetika v krásných a zajímavých obalech. Příjemné svěží vůně a hydratace. Tak by se dala popsat limitovaná řada Splash Botanic Range veganské kosmetiky Zoella od britské youtuberky Zoe Elizabeth Sugg. Z její kosmetiky sálá nespoutanost, hravost a radost.

BATH MIILK – hebký pudr se jako mávnutím čarovného proutku promění v hedvábné hydratační koupelové mléko. Díky složení s kokosovou vodou a antioxidačním liči se během koupele mléko postará o pokožku, dodá jí hydrataci a také příjemně provoní osvěžující vůní. Užijte si nekonečný relax s touto hýčkající koupelí.


publikováno: 26. 2. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: drogerie, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+