Jemnější rozprašovač laku umožní přirozený účes | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Jemnější rozprašovač laku umožní přirozený účes

10. 5. 2017

I v letošní sezoně diktují trendy přirozenost, o účesy zatížené vrstvami stylingových přípravků nikdo nestojí. Hitem letošního jara a léta je nedbalá elegance a ležérní styl, ať už půjde o rozevláté vlny různých délek nebo zapletené culíky či copy. I účes, který má vypadat přirozeně, však potřebuje dodat objem, strukturu a dlouhotrvající fixaci. Důležité je proto vybrat si ty správné stylingové produkty. Řešení nabízí nová řada FiberFlex značky Syoss.

Bez ztuhlých a slepených vlasů

Pokud toužíte po přirozeném pocitu ze svých vlasů, a zároveň chcete zajistit svému účesu dlouhodobou fixaci, Syoss FiberFlex tyto požadavky dokonale splňuje. Tajemství spočívá v dosud nejjemnější rozprašovací technologii od Syoss. Nejjemnější rozprašovač fixuje vlákno po vláknu a umožňuje vytvořit mezi jednotlivými vlasy dokonalou strukturu pro flexibilní účes až 48 hodin.

Řada Syoss FiberFlex je k dispozici ve dvou variantách – Flexible Hold a Flexible Volume. Obě varianty obsahují pěnové tužidlo a lak na vlasy, který rychle schne, neslepuje vlasy a snadno se vyčesává.

Syoss Fiber Flex Flexible Hold – receptura dodá vlasům přirozený, neupravený (tzv.undone look). Rychle na vlasech zasychá a nabízí nezatěžující 48hodinovou fixaci a perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností.

Syoss FiberFlex Flexible Volume – receptura dodá vlasům přirozený look plný objemu. Vytváří na vlasech posilující strukturu, poskytuje 48 hodinovou fixaci a perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností.


publikováno: 10. 5. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+