Kosmetika Hyfac Woman pro péči o problematickou pleť | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Kosmetika Hyfac Woman pro péči o problematickou pleť

31. 8. 2020
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Kosmetika Hyfac pochází z Francie.

Výherci: Alena Novotná, Jan Hořejší, Jana Ondráčková, Jiří Souček, Jiří Bukovský

Nevzhledné pupínky neřeší jen dospívající, ale i řada žen zralého věku. Ať už souvisí s hormonálními změnami nebo jsou reakcí na stravu či znečištěné prostředí, cíl bývá stejný – okamžitě se jich zbavit.

Dlouhodobá péče

Mnohem účinnější než leckdy necitlivé rychlé řešení, je dlouhodobá péče, kterou si problematická pleť zaslouží. Kosmetická řada Hyfac Woman zohledňuje specifické nároky dospělé pleti se sklonem k nedokonalostem a akné a přináší produkty, které ji čistí a zároveň hydratují a hýčkají. Na jemný peeling a micelární tonikum z této řady se může těšit pět výherců naší soutěže.

Čistá pleť

Hyfac Woman Micelární tonikum na akné je určené pro každodenní péči, při níž pleť čistí, a zároveň zbytečně nevysušuje. Kombinuje totiž účinky výtažků ze dvou přírodních látek, a to bílého čaje a mořské řasy Codium Tomentosum, která přispívá k hloubkové hydrataci. Pleť je tak klidná a příjemně vláčná. Přípravek si hravě poradí se zbytky make-upu, jinak je ale velmi jemný, a tak se hodí i pro citlivou pleť. Potěší vás nejen výsledky, ale také příjemnou květinovou vůní.

Součástí pravidelné péče je i peeling odstraňující odumřelé kožní buňky

Zvlášť v případě problematické pleti je důležité vybírat přípravek, který účinně čistí, a přitom příliš nedráždí. Proto Hyfac Woman Jemný peeling pro problematickou pleť místo pevného abraziva obsahuje jojobové perličky, které pokožku příjemně masírují. Ani ve složení tohoto přípravku nechybí extrakt z bílého čaje, který je navíc doplněn práškem z olivového jádra.

Správnou odpověď a informace o těchto i dalších kosmetických přípravcích Hyfac najdete na www.liftea.cz, kde je můžete i pořídit.

Soutěžní otázka

Odkud pochází kosmetika Hyfac?

a) z Francie

b) z Holandska

c) z Izraele

Pět výherců, kteří do 14. 9. 2020 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží jemný peeling a micelární tonikum (50 ml) Hyfac Woman. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením krása.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 31. 8. 2020, v rubrice Kosmetika
Štítky: péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+