Kosmetika Omorfie nabízí cestovní sady v upcyklovaných taštičkách | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Kosmetika Omorfie nabízí cestovní sady v upcyklovaných taštičkách

26. 6. 2019

Omorfia, česká značka holistické přírodní kosmetiky, přichází s letní novinkou, cestovními sadami ve třech variantách pro každý druh pleti. Taštičky na sady jsou vyrobeny z upcyklovaného materiálu a obsahují kompletní péči o pleť sbalenou na cesty.

Vydrží jeden měsíc

Každá z cestovních taštiček obsahuje kompletní rituál krásy, tři produkty péče o pleť ve zmenšených velikostech, které vydrží přibližně měsíc. Oceníte je na dovolené, anebo když chcete produkty Omorfia teprve vyzkoušet.

Látkové taštičky

Prostorné kosmetické taštičky s poutky na produkty šila mladá česká návrhářka Věra Ryšková, která tvoří pod názvem RYVERA­. „Upcyklace je podle mého názoru cesta k udržitelnosti, a proto jsem při výrobě cestovních kosmetických taštiček zvolila tuto cestu. Taštičky, ve kterých jsou produkty zabaleny, jsou ušité z odstřižků látek, kterým jsme tímto způsobem dodali krásné a praktické uplatnění“, říká Monika Petrásková, zakladatelka Omorfie.

Co najdete uvnitř?

Uvnitř taštiček najdete čistící a odličovací balzám Zen Purity, pleťové tonikum Jasmine Dew a jedno z pleťových olejových sér. Zákaznice si můžou vybrat dle svého typu pleti sadu s rozjasňujícím sérem Bright Star, sadu se sérem Divine Elixir, působícím proti vráskám a obsahující koenzym Q10 anebo sadu Skin Superfood, obsahující retinol a vhodnou pro suchou pleť.

  • Cestovní sada Bright Star je v prodeji za cenu 1.170 Kč. Cestovní sady Divine Elixir a Skin Superfood zakoupíte za 1.470 Kč.

www.omorfia.ca­re.cz


publikováno: 26. 6. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: cestování, dekorativní kosmetika, krása, přírodní kosmetika

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+