Kosmetika Sanosan Sensitive Baby pro citlivou pokožku vašeho miminka | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Kosmetika Sanosan Sensitive Baby pro citlivou pokožku vašeho miminka

6. 8. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: V Pečujícím oleji Sanosan Sensitive Baby jsou výtažky měsíčku lékařského.

Výherci: Alice Malá, Adéla Skálová, Jana Pokorná

Každé miminko si zaslouží to nejlepší. Pokud má navíc citlivou pokožku, je potřeba kosmetiku pro péči o ni vybírat ještě o něco pečlivěji. Užitečným pomocníkem může být označení ECARF udělované Evropským centrem pro výzkum alergií. Přípravky, které ho získají, splňují náročná kritéria. Patří mezi ně produkty z řady Sanosan Sensitive Baby.

Jemná péče o miminko

Ve výherním balíčku najdete tři produkty v čele s jemným mycím krémem Sanosan Sensitive Baby Mycí Lotion, který vám pomůže s každodenním očištěním vlásků i pokožky vašeho miminka. Ve výbavičce nesmí chybět ani báječný Sanosan Sensitive Pečující olej, který se hodí nejen pro pravidelnou péči o namáhanou pokožku v oblasti pod plenkami, ale také pro příjemnou a uklidňující masáž zad či nožiček vašeho děťátka. Součástí balíčku je i Sanosan Sensitive Baby Pečující krém, jehož jemná textura se snadno roztírá a rychle vstřebává. Je obohacen nejen o kvalitní slunečnicový olej, ale také o panthenol. Složení všech tří produktů odpovídá i nárokům veganů.

  • Správnou odpověď i víc informací o řadě Sanosan Natural Kids najdete na https://bit.ly/2yd­j6Kt
  • Produkty značky Sanosan můžete zakoupit například na e-shopu www.liftea.cz, kde pořídíte nejen kvalitní kosmetiku, ale potraviny a doplňky stravy.

Soutěžní otázka

Z jakých rostlin jsou výtažky v Pečujícím oleji Sanosan Sensitive Baby?

a) měsíčku lékařského

b) heřmánku

c) aloe vera

Tři výherci, kteří do 20. 8. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček kosmetiky Sanosan Sensitive Baby. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Sanosan.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 6. 8. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: alergie, dítě, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+