Kouzelná dvojka pro dokonalou pleť | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Kouzelná dvojka pro dokonalou pleť

6. 12. 2019

Značka DERMACOL ukázala své nové reprezentativní prostory a zároveň nejnovější produkty, a to aktivní podkladovou bázi White Magic a dlouhotrvající krycí make-up Longwear Cover. Vše představila ředitelka strategie DERMACOL Věra Komárová spolu s Ivou Kubelkovou, která je již 15 let tváří značky. Přišla i paní Olga Knoblochová, která stála u vzniku prvního make-upu značky DERMACOL.

Toužíte po líčení, které vydrží celý den? Tajemství dokonalého make-upu tkví nejen v produktu samotném, ale i v přípravě na jeho aplikaci. S kouzelnou dvojkou od Dermacol máte zaručeno obojí.

Vodný základ

Trvanlivost líčení výrazně prodlouží báze pod make-up, často označovaná také jako „primer“. Jejím úkolem je sjednotit a vyhladit povrch pleti, aby s ní make-up krásné splynul. Aktivní podkladová báze WHITE MAGIC obsahuje extrakt z rostliny plamatky zelené a další aktivní látky, které viditelně redukují vrásky a současně předcházejí vzniku dalších. Optický efekt vyhlazení se dostaví již 5 minut po aplikaci a připomíná účinek podobný aplikaci botulotoxinu. Praktické balení v tubě s pumpičkou umožňuje snadnou a hygienickou aplikaci.

Dlouhotrvající krytí

Zkušení vizážisté vědí, že „long-lasting“ efekt nespočívá v tloušťce vrstvy make-upu, kterou nanesete, ale v jeho složení. Vysoce krycí a voděodolný make-up LONGWEAR COVER patří do nejnovější generace dlouhotrvajícím fluidních make-upů Dermacol. Neobsahuje žádnou vodu, díky čemuž na pleti déle vydrží (až 35% z testovaných potvrdilo, že make-up vydržel na pleti i po 24 hodinách). Je voděodolný, dotykuodolný a krásně kryje i při použití malého množství. Obsahuje vitamin E a rozptýlené drobounké částečky jojobového vosku, které se při kontaktu s pokožkou rozehřejí a vytvoří na ní ochrannou vrstvu a hedvábně hladký finiš. Ideálně funguje v kombinaci s podkladovou bází White Magic.Je bez parabenů, konzervačních látek, parfemace a minerálních olejů. Je hypoalergenní, s SPF 15.

www.dermacol.cz

www.facebook.com/der­macol.cz.sk


publikováno: 6. 12. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: dekorativní kosmetika, drogerie, krása

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+