Krásné a zdravé nehty | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Krásné a zdravé nehty

7. 12. 2018

Sedm květin a sedm ochránců zdravých a krásných nehtů. I tak by se dala ve zraktce popsat nová řada nehtové péče BLOSSOM MY NAILS ze sítě parfumedií Marionnaud.

Sedm pomocníků

O perfektní manikúru se nám postará sedm přípravků, které čerpají svou sílu z přírody. Jsou to tito pomocníci: zpevňovač nehtů My Nail Hardener, ochranná báze My Nail Base & Top Coat, zvýrazňovač lesku My Nail Gel Shine Coat, urychlovač schnutí laku My Nail Express Dryer, jemný peeling My Nail & Cuticle Scrub, přípravek My Nail Glow Rescuer, který dodá nehtům potřebný lesk a elixír na nehty a okolní kůžičky My Nail & Cuticle Elixir. Nová péče o nehty BLOSSOM MY NAILS je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Hezké pěstěné ruce s upravenými nehty

K tomu, aby se nehty leskly, netřepily a byly pevné, je potřeba také správná péče. Se sedmi přípravky péče o nehty a nehtové okolí BLOSSOM MY NAILS, budou naše ruce a nehty jako v bavlnce.

MY NAIIL HARDENER

Hotový koktej vitamínů, D-panthenolu a olejíčku z brutnáku lékařského vytvoří na nehtu ochrannou bariéru, která nehet vyživí a zpevní. Vhodný i pro velmi jemné a roztřepené nehty. Ihned po aplikace působí nehty zdravě, hladce a jsou chráněny. Zpevňovač se aplikuje přímo na nehet, nepoužívá se v kombinaci s barevnými laky na nehty. Pokud chceme nehtům dopřát rychlou regeneraci, nanášíme na nehty každé tři dny.

MY NAIIL BASE & TOP COAT

Podkladová a ochranná vrchní báze obsahuje extrakty hedvábí a olejíček z mučenky. Báze chrání a zpevní nehty před aplikací barevného laku, prodlouží délku výdrže klasického laku a ještě zvýší lesk. Využít se dá více způsoby – buď ho naneseme přímo na čistý, nenalakovaný nehet před aplikací barevného laku na nehty.

MY NAIIL & CUTIICLE ELIIXIIR

Olejový elixír dokonale vyživí nehty i kůžičku kolem nehtů. Využijeme ho hned dvěma způsoby – vždy je potřeba před použitím elixír protřepat, aby se spojily všechny tři části. Pro denní použití následně naneseme olejíček na nehty a nehtové kontury, jemně vmasírujeme a necháme 1 minutu působit. Poté olej smyjeme mýdlovou vodou, zejména pokud následně chceme nanášet barevný lak na nehty. Večer můžeme olejíček využít také jako „masku“ na nehty a nechat elixír působit na naše nehty a nehtovou kůžičku celou noc. Krásně vyživí nehty, zjemní kontury a vyhladí povrch nehtů. báze na již barevně nalakované nehty pro vyšší lesk a zpevnění laku.


publikováno: 7. 12. 2018, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, ruce

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+