Kultovní krém Indulona je vhodná i pro citlivou pokožku dětí | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Kultovní krém Indulona je vhodná i pro citlivou pokožku dětí

23. 11. 2017

Krémy z řady Indulona Original obstály v přísných testech bezpečnosti a získaly certifikát pro péči o dětskou pokožku. Jako jedny z mála krémů a mlék na trhu neobsahují žádné konzervační látky, a jsou tak ideální pro nejcitlivější typy pokožky. Mezinárodní instituce EUROFINS BEL/NOVAMANN dokonce zařadila krém Indulona Original mezi 2 % nejkvalitnějších krémů na trhu, které kdy byly v laboratoři testovány. Značku Indulona tak lze zařadit do dětské kosmetiky.

Také pro miminka

Krém Indulona Original se v dermatologii doporučuje už desítky let. Není tajemstvím, že jím ošetřují pokožku novorozenců ihned po narození v řadě nemocnic v České republice a na Slovensku. „Modrou Indulonu jsme si zvykli používat na oddělení pro promaštění kůže u dětských pacientů. Je třeba vyzdvihnout její vyvážené složení z kvalitních surovin, bez zbytečných ingrediencí a zejména konzervačních látek,“ říká MUDr. Zuzana Velická, CSc., zástupkyně přednosty Dětské dermatologické kliniky DFNsP v Bratislavě.

Bezmála 70 let všestranné péče

Indulona patří mezi kultovní značky a její příběh se píše téměř 70 let. Je lídrem kategorie krémů na ruce v ČR. Ročně se vyrobí bezmála 6 milionů krémů a během jedné minuty se v závodě za přísných podmínek farmaceutické kvality vyrobí 110 kusů krémů. Minulý rok se spolu s uvedením řady tělových mlék na trh stala Indulona plnohodnotnou kosmetickou značkou. V budoucnu by značka svým zákazníkům chtěla přinést i další nové produkty, které budou odpovídat jejich specifickým potřebám.

Věnujte regeneraci, která přinese krásu

Darujte tu nejjemnější regeraci pomocí krémů a mlék Indulona měsíčková v dárkové kazetě. Jedinečné složení s přídavkem blahodárného měsíčku lékařského a vitaminu E pokožku zklidňuje a regeneruje. Balení pro péči o pokožku celého těla obsahuje krém na ruce, tělové mléko a vyživující krém na tělo v cestovním balení. Doporučená cena: Dárková kazeta Indulona měsíčková velká 239 Kč.

Věnujte opečovanou pokožku

Darujte půvab a zdraví pokožky skryté v jedinečné sadě krémů a mlék Indulona Original v dárkové kazetě. Unikátně jednoduché složení dodá kůži pružnost, hebkost a přirozenou vláčnost. Balení pro jemné hýčkání pokožky celého těla obsahuje krém na ruce, tělové mléko a vyživující krém na tělo v cestovním balení. A pozor! Indulona Original je vhodná i pro péči o tu nejcitlivější pokožku miminek. Doporučená cena: Dárková kazeta Indulona Original velká 239 Kč.

Více informací na www.indulona.cz, Instagram: indulona_official, FB: Indulona CZ


publikováno: 23. 11. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: dítě, krása, miminko, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+