Metalické líčení Dermacol | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Metalické líčení Dermacol

6. 3. 2018

Vystupte z davu s novou řadou metalických líčidel, ryze české značky s názvem Magnetic Metal.

Držte krok se světovými trendy a podlehněte metalickému lesku očí a rtů

Kosmopolitního vzhledu snadno dosáhnete s edicí kajalových tužek na oči, očních stínů z řady BonBon a limitovanou kolekcí metalických tekutých rtěnek. Pro denní i noční look.

Mezi nové must have patří:

4 odstíny metalických tužek na oči METALLIC EYELINER MAGNETIC

5 odstínů tekutých rtěnek METALLIC LIPS

10 nových odstínů očních stínů BonBon EYESHADOW METALLIC LOOK

Dlouhotrvající kajalové tužky na oči mají měkkou krémovou texturu a při aplikaci snadno kloužou po víčku, hladce přilnou a vydrží až 16 hodin. Jsou vhodné pro precizní linky i kouřové líčení. Dostupné ve čtyřech barvách – oslnivě zelené a modré a v metalických odstínech zlaté a bronzové. Obsahují vysoké množství pigmentů, které dodají očím intenzivní a syté odstíny. Jsou voděodolné.

Metalické rty jsou trendem světových mol i beauty blogerek. S vysoce pigmentovanou tekutou rtěnkou Metallic Lips od Dermacol dosáhnete trendy vzhledu okamžitě. Snadno se nanáší, nesmývá se a vytváří metalické odlesky, které doplní jakýkoliv outfit. Limitovaná kolekce tekutých rtěnek Metallic Lips je v prodeji v pěti odstínech.

Oční stíny BonBon s hypoalergen­ní vůní bavlníku zvýrazní barvu očí a rozzáří pohled. Vysoký obsah minerálních pigmentů zajistí sytou a jasnou barvu po celý den. Drobné třpytky a perleť vytvoří na víčkách okouzlující metalické odlesky. Wet & dry pudrová textura je sametově jemná a umožňuje ladit intenzitu barvy dle způsobu aplikace stínu. Deset nových odstínů doplňuje řadu více než stovky barev stínů BonBon.

www.dermacol.cz

www.dermacol50.cz

www.facebook.com/der­macol.cz.sk

http://blog.der­macol.cz/

www.instagram­.com/dermacol_cz_sk

www.youtube.cz/Der­macol CZ & SK


publikováno: 6. 3. 2018, v rubrice Kosmetika
Štítky: dekorativní kosmetika, krása

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+