Nadčasová a exkluzivní péče o pleť | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Nadčasová a exkluzivní péče o pleť

25. 3. 2019

Česká kosmetika na francouzských základech, For Life & Madaga, přichází s novou kosmetickou řadou plnou luxusu a exkluzivity a hlavně zlata a diamantů! Ano, je to přesně tak, jakkoli to může znít neuvěřitelně! Diamanty a zlato poprvé spolu mimo klasický šperkařský průmysl, a to v kosmetice. Tyto dva symboly luxusu a bohatství se spojily do prestižních kosmetických přípravků, které disponují jedinečnými účinnými látkami. Nová dimenze moderní kosmetologie bojující za krásnou, zdravou a hýčkanou pleť, bez známek stárnutí i civilizačních chorob přichází s novou řadou Prestige Line od For Life & Madaga.

V čem je řada Prestige Line unikátní?

Zbrusu nová kosmetická řada překračuje dosavadní hranice luxusu! Disponuje naprosto nadčasovým složením se silou drahých kamenů a kovů jako je právě diamant a zlato, aby výrazně zmírnila známky stárnutí pleti a předešla civilizačnímu poškození pleti. Luxusní ingredience tak poskytnou nejmodernější ochranu před volnými radikály a díky spojení čistého diamantového a zlatého prášku zajistí pleti efekt dokonalého rozjasnění, mladistvého vzhledu i obnovy pleti. Původní vrásky a linky jsou minimalizovány a pleť je po aplikaci vyhlazena a vyživena. Samozřejmostí nové řady je i průvodní certifikát deklarující Top kvalitu a skutečný obsah účinných látek. Co víc si přát?

Zlato a diamanty

Prestige Line je výsledkem nejmodernějších výzkumů a poznatků v oblasti kosmetologie a dermatologie zaměřené na sféru anti-age a anti-pollution. V samotných přípravcích jsou tak obsaženy účinné látky jako diamantový prášek z pravého přírodního diamantu, 24K práškové a koloidní zlato, Alteromonas z hlubokomořské řasy, rostlinné kmenové buňky, kyselina hyaluronová 2. generace, BIOsacharid, restrukturalizační komplex z mořských řas, bambucké máslo, bisabolol, vitamín C, vitamin E a Medilan.

Celodenní intenzivní péče

Koktejl těchto účinných látek, u kterých si po jejich prvním přečtení řeknete, že snad ani nebylo možné dostat je na jedno místo a do jedné kosmetické řady, zajistí pleti pročištění, detoxikaci a ochranu před negativními vlivy vnějšího prostředí, napomůže oddálit známky stárnutí pleti vlivem stresu a posílí strukturu pleti, obnoví přirozenou mikroflóru pleti, poskytne celodenní intenzivní hydrataci a výživu, opticky odrazí světlo, čímž rozjasní a zvýrazní kontury obličeje a navíc sametově hladká textura přípravků dodá pleti pocit lehkosti a 100% komfortu.

Další unikátní kosmetická řada plná luxusu, hýčkání a exkluzivní péče odpovídající 21. století je tak na světě. Řada, se kterou bude vaše pleť jako v bavlnce, řada, která vám zajistí ty nejlepší dostupné účinné látky a řada, jejíž přípravky se budou na vaší poličce v koupelně vyjímat jaké žádné jiné!

Produkty v nové kosmetické řadě Prestige Line

A na jaké produkty se můžete v nové kosmetické řadě Prestige Line můžete těšit? Jsou to dvě absolutní novinky, které se vzájemně doplňují a nabízí tak vaší pleti 100% péči plnou slasti a hýčkání. Seznamte se s nimi nyní blíže!

MY SECRET GOLD & DIAMOND ENERGY ELIXIR

Exkluzivní sametový přípravek s unikátními účinnými látkami jako je prášek z pravého přírodního diamantu a 24karátového zlata, koloidní zlato, kyselina hyaluronová 2. generace, rostlinné kmenové buňky výtažek z hlubokomořské řasy, vitamíny C a E nebo BIOsacharid, bambucké máslo a medilan. Přípravek je stvořen pro všechny typy pleti, kterým zajistí dokonalý anti-age efekt, předcházení rychlému stárnutí pleti a boj proti civilizačním chorobám. Zvládne zároveň dodat pleti jasný a prozářený vzhled s nádechem sametu a vyhladit vrásky. Ideální je rovněž jako ochrana před nepříznivými vlivy prostředí. Pleti také poskytne výživu, hydrataci a obnoví její přirozenou mikroflóru. Ideální je jeho aplikace ráno a večer na vyčištěnou pleť, kdy stačí přípravek nanést do linie vrásek nebo jemně vmasírovat.

MY SECRET GOLD & DIAMOND ENERGY CREAM

Jemný exkluzivní krém s unikátními účinnými látkami jako je prášek z pravého přírodního diamantu a 24karátového zlata, koloidní zlato, kyselina hyaluronová 2. generace, rostlinné kmenové buňky výtažek z hlubokomořské řasy, vitamíny C a E nebo BIOsacharid, bambucké máslo a medilan. Krém se dobře nanáší a rychle vstřebává a je stvořen pro všechny typy pleti, kterým zajistí dokonalý anti-age efekt, předcházení rychlému stárnutí pleti a boj proti civilizačním chorobám. Zvládne zároveň dodat pleti jasný a prozářený vzhled s nádechem sametu a vyhladit vrásky. Ideální je také jako ochrana před nepříznivými vlivy prostředí. Pleti zároveň poskytne výživu, hydrataci a obnoví její přirozenou mikroflóru. Ideální je jeho aplikace ráno a večer, po nanesení My Secret Gold & Diamond Elixiru.

www.forlifema­daga.com


publikováno: 25. 3. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+