Nechte se hýčkat přírodní kosmetikou | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Nechte se hýčkat přírodní kosmetikou

9. 1. 2020
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Organickou (BIO) kvalitu produktů značky Ecowell potvrzuje certifikát ICEA.

Výherci: Marta Horáková, Stanislav Kubík, Jarmila Fraňková

Řada Ecowell Diamond nabízí kvalitní kosmetiku s obsahem přírodních látek, které budou skvěle pečovat o vaši pokožku i vlasy a navíc i krásně voní. Vyzkoušejte!

O výživu namáhaných vlasů se postará Ecowell Diamond Šampon BIO obsahující kombinaci bambuckého másla a výtažků listů z myrty, které podporují jejich přirozenou vitalitu, ale i objem a lesk. Jeho účinky podporuje i kondicionér ze stejné řady. Vlasy se po jeho použití snadno češou i upravují a díky obsahu vanilkového oleje také krásně voní.

Myrtová voda nechybí ani Ecowell Diamond Sprchovém gelu BIO jemně čistícího vaši pokožku. V jeho složení najdete i výtažky z heřmánku, jehož vůně navozuje příjemný pocit relaxace a uklidnění. Přírodní látky hrají klíčovou roli i v Ecowell Diamond výživném a zvlhčujícím tělovém mléku. Kombinace bambuckého másla a meruňkového oleje je vhodná především pro suchou pokožku. Postará se například také o hebkost chladným až mrazivým počasím namáhané pokožky.

  • Produkty značky Ecowell můžete zakoupit například na e-shopu www.liftea.cz, kde pořídíte nejen kvalitní kosmetiku, ale i potraviny a doplňky stravy.

Správnou odpověď i více informací o řadě Ecowell Diamond najdete ZDE.

Soutěžní otázka

Jaký certifikát potvrzuje organickou (BIO) kvalitu produktů značky Ecowell?

a) ICEA

b) ICEB

c) ICEC

Tři výherci, kteří do 22. 1. 2020 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček BIO kosmetiky Ecowell Diamonds zahrnující šampon, kondicionér, sprchový gel i tělové mléko, jimiž můžete své tělo po náročném dni hýčkat od hlavy po paty. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Ecowell

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 9. 1. 2020, v rubrice Kosmetika
Štítky: bio, drogerie, ekologické, krása, péče o pleť, přírodní kosmetika, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+