Nevhodně vytrhané obočí znovu naroste | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Nevhodně vytrhané obočí znovu naroste

23. 1. 2019

Kdysi módní uzounké oblouky obočí způsobily, že dnes mnoho žen denně řeší otázku, jak jej domalovat, aby působilo přirozeně. Za chybějící chloupky v obočí často může i užívání léků nebo hormonální změny. Vítanou pomocí jsou proto boostery pro růst obočí, s nimiž lze dosáhnout dokonale přirozeného vzhledu.

Obočí znovu naroste

„Kvalitní séra na obočí dokážou znovu obnovit růst obočí i tam, kde již léta nerostlo. Tím, že aktivují vlasové folikuly znovu k růstu, je velká šance, že i do tenka vytrhané obočí znovu naroste do původního objemu a přirozeného tvaru,” říká, říká Christine Akbaba, přední rakouská stylistka, která zastupuje značku RefectoCil, světového lídra v úpravě řas a obočí. 

V poslední době se největší oblibě těší séra s vysoce účinnou bioaktivní látkou Black Sea Rod Oil, což je výtažek ze vzácného karibského korálu Trsovníku lékařského. Ostatně účinky této jedinečné látky využívají v současnosti ve velkém také vědci. “Největší výhoda spočívá v tom, že tuto bioaktivní látku naše tělo vstřebává mnohem rychleji a lépe než látky vytvořené uměle. Proto se i žádoucí efekt – hustší, silnější a zdravější obočí – dostaví velmi brzy,“ upřesňuje Martin Janeček, který v České republice zastupuje značku BeautyLash.

Odměna za pravidelnost

Jak bude sérum účinné, to ovšem záleží i na dalších okolnostech, především na tom, jak pravidelně a v jakém intervalu si jej zvykneme aplikovat. Doporučeným postupem je nanášet booster (sérum) denně. Pokud každodenní interval dodržíte, můžete se z „nového“ obočí radovat nejpozději za 6 týdnů. Právě takovou dobu potřebuje ke svému účinkování například námi vyzkoušený BeautyLash Eyebrow Booster, který právě díky svému složení obsahujícímu klíčovou bioaktivní látku z Trsovníku lékařského dokáže proměnit řídké, slabé nebo příliš razantně vytrhané obočí opět v husté, pružné a přirozeně působící. Booster navíc obsahuje výtažek z aloe vera, který o obočí pečuje a propůjčuje mu krásný lesk.

Pozor na mastná odličovadla!

„Před nanesením séra je nutné důkladně zbavit obočí veškerého make-upu. Ovšem použít můžeme pouze nemastná odličovadla. Pokud by se totiž obočí odlíčilo přípravkem na olejové bázi, nemohla by se účinná látka vstřebat do kůže a proniknout až ke kořínkům. Celá kúra by tak byla naprosto neefektivní,“ upozorňuje Martin Janeček a dodává, že samotná aplikace je velmi jednoduchá – Eyebrow Booster stačí nanést nejlépe večer po umytí a odlíčení obličeje na místa, na kterých chcete aktivovat růst obočí.

Krása je návyková

Každá z nás by si samozřejmě přála, aby byl účinek séra trvalý a „nové“ krásné obočí už nám vydrželo navždy. Ano, je to možné, ale pouze za podmínky, že si zvykneme používat booster pravidelně. Pokud aplikaci přerušíme, obočí postupně přestane dorůstat. Rozhodneme-li se však dopřát si krásný vzhled obočí na dlouhou dobu, je už postup mnohem jednodušší – jakmile dosáhneme požadovaného vzhledu obočí, stačí už sérum nanášet pouze obden, případně 3× týdně. Pak bude výsledný efekt dlouhodobý a dokonalý.

A co je ještě důležité zdůraznit – při používání námi vyzkoušeného séra BeautyLash Eyebrow Booster se nemusíte obávat žádných nežádoucích účinků – booster neobsahuje hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin ani parfémy.

Zdroj: www.beautylash.cz

Rady, tipy a triky jak pečovat o své řasy a obočí najdete také na blogu o stylingu a módních trendech www.pohodarky.cz


publikováno: 23. 1. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, oči, ozdravné kúry

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+