Nová kolekce tělové kosmetiky HAPPY Sweet | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Nová kolekce tělové kosmetiky HAPPY Sweet

5. 2. 2019

Trio tělové kosmetiky HAPPY netřeba představovat. Sprchový gel, tělový peeling a hydratační tělové mléko pěti stávajících řad se nyní rozšiřuje o sladkou novinku – HAPPY Sweet.

Ranní rituál

Lahodná vůně šťavnatých jahod spolu s nasládlými jablky v kombinaci s hebkými texturami přímo nabádá k rannímu rituálu. Drobná exfoliační zrníčka má peeling HAPPY Sweet „vypůjčené“ z malin a ve vůni se promítají také sladké dobroty jako vanilka, karamel či květinové tóny růže, jasmínu a otočníku. Místo růžových brýlí vsaďte na růžovou HAPPY Sweet. Na výběr jsou sprchový gel, tělový peeling a tělové mléko.

Šest variant

Každý den je trochu jiný a mění se i naše nálada. Řada tělové péče HAPPY nabízí šest variant, ve které si vyberete přesně podle momentálního rozpoložení. Kromě slaďoučké novinky HAPPY Sweet, je v nabídce také modrá HAPPY Relax vonící mátou a mořem, harmonizující zelená HAPPY Harmony, která nás nadchne zklidňující vůní čaje s limetkou, žlutá HAPPY Sunny, ta nás přenese do slunných dní vůní vanilky a ananasu. Oranžová HAPPY Energy voní po svěží mandarince a mrkvi a vášnivá červená HAPPY Passion po exotických plodech maracuji a granátovém jablku. Všech šest variant spojuje hravost, nádherné vůně, kvalita a pocity štěstí, které má ostatně i ve svém názvu – HAPPY.

  • K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

publikováno: 5. 2. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+