Novinky inspirované drsným severem a exotickým Japonskem | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Novinky inspirované drsným severem a exotickým Japonskem

1. 4. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Dove Indulging Ritual tělové mléko a sprchový gel obsahují ovesné mléko a med.

Výherci: Jana Janečková, Ivana Novotná, Jiří Dvořák

Na severu je ingrediencí krásy ovesné mléko, z Japonska máme zázračnou matchu. Všechny tyto rituály přináší nové produkty pro vaši pokožku od Dove, v nichž se snoubí padesát let zkušeností v péči o tělo s kvalitními a jedinečnými přísadami. Kolekce péče o tělo hloubkově hydratuje pokožku a pomáhá ji udržovat hebkou a zářivou. Sprchové gely změní denní rutinu na příjemný rituál krásy a relaxace. Nově zahrnuje řada Nourishing Secrets také dvě varianty antiperspirantů.

Dar krásy ze severu

Darem krásy inspirovaný severskými rituály je ovesné mléko doplněné pečujícími ingrediencemi od Dove. Zářivá pokožka severských žen není jen výsledkem jejich životního stylu. Skutečným důvodem jejich krásy je spojení ovesného mléka a medu. Tyto ingredience mají pozitivní vliv na citlivou kůži a oves pomáhá působit proti nepříznivému působení drsného severu. Nová Nourishing kolekce obsahuje produkty: Dove Indulging Ritual tělové mléko a Dove Indulging Ritual sprchový gel.

Dar krásy z Japonska

Japonské ženy jsou obdivovány po celém světě pro zářivou pleť. Říká se, že jejich tajemstvím krásy je matcha. Produkt ze zeleného čaje, který se v Japonsku dlouho využívá v potravinářském i kosmetickém průmyslu, se stane neodmyslitelnou součástí i vašeho každodenního rituálu krásy. Awakening Ritual sprchový gel vyčistí celé vaše tělo a díky příjemné vůni květu sakury se přenesete do Japonska v období jara.

Nové Dove antiperspiranty

Jemná pokožka v podpaží potřebuje šetrné zacházení a péči. Nové antiperspiranty nabízejí unikátní způsob, jak využít wellness rituály pro jemné a krásné podpaží. Nový antiperspirant Dove kombinuje vůni kokosu s příjemnou vůní jasmínu. Druhá varianta Dove antiperspirantu spojuje vůni květu stromu sakury, která napomáhá revitalizovat mysl i tělo, se svěží vůní matcha.

Soutěžní otázka

Jaké nové přísady mají novinky Dove Indulging Ritual tělové mléko a sprchový gel?

a) zelený čaj matcha

b) ovesné mléko a med

Tři výherci, který do 16. 4. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s novinkami Dove. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením nový Dove.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 1. 4. 2019, v rubrice Kosmetika
Štítky: drogerie, hygiena, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+