Ochrana barvy vlasů a okouzlující lesk | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Ochrana barvy vlasů a okouzlující lesk

8. 11. 2017

S nástupem chladného počasí se obvykle zhoršuje kvalita vlasů. Bývají vysušené a lámavé, třepí se a postrádají vitalitu. Na vině jsou především nepříznivé klimatické podmínky a časté přechody z přetopených místností do mrazu i nošení přikrývek hlavy. Značka Gliss Kur nabízí řešení v podobě limitované „zimní“ řady Gliss Kur Winter Repair. Jde o první řadu vlasové péče vytvořené speciálně pro regeneraci vlasů během zimního období.

Zdravé vlasy v zimě

Nová řada Gliss Kur Winter Repair byla vyvinuta speciálně pro péči o vlasy v chladných měsících roku. Vysoce účinná receptura s pečujícím regeneračním sérem pečuje o vlasy poškozené suchým teplým vzduchem z topení, mrazem a studeným větrem či nošením čepic a šál. Má také antistatický efekt a zvyšuje odolnost vlasů.

  • Gliss Kur Winter Care je dokonalým řešením, jak poškozeným vlasům v zimě zdravě vypadající, intenzivní a dlouhotrvající lesk, hebkost a krásu. V rámci řady Gliss Kur Ultimate Color se nabízí šampon, balzám, regenerační expres balzám a okamžitou regenerační masku.

publikováno: 8. 11. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+