Péče o tělo inspirovaná přírodou, to je tělová kosmetika G&H | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Péče o tělo inspirovaná přírodou, to je tělová kosmetika G&H

30. 6. 2017

Vyzkoušejte novou generaci přípravků tělové péče G&H pro celou rodinu. Amway nabízí tři řady produktů péče o tělo celé rodiny pro zdravou, zářící a spokojenou pokožku, G&H NOURISH+, G&H REFRESH+, a G&H PROTECT+. Obsahují jemné pH, vyrovnané složení bez sulfátů šetrné k pokožce a vhodné pro použití pro děti od tří let věku. Každá řada produktů je vyvinuta s vlastní jedinečnou kombinací šetrných přírodních složek, které zklidňují, hýčkají a vyživují pokožku celé rodiny.

Péče pro celou rodinu

Péče o tělo je velmi důležitá už kvůli tomu, že právě kůže chrání tělo od škodlivých vnějších vlivů. Najít však jednu řadu produktů, která by splňovala všechny požadavky péče pro celou rodinu, není jednoduché. G&H využívá ověřené, přírodní a pokožce prospěšné látky, které jsou vypěstované, sklizené a odborně namíchané tak, aby vytvořily jedinečné výživné složení, které udržuje pokožku zdravou, krásnou a vyváženou.

Uklidňují, hydratují a chrání pokožku

„Často se zaměřujeme hlavně na péči o pleť, protože obličej je to první co vidíme, ale zbylých 95% našeho těla vyžaduje stejné množství péče a pozornosti. Naše pokožka může, stejně jako zanedbaná pleť, vypadat nezdravě a působit starší, než ve skutečnosti je. Kvůli škodlivým vnějším vlivům se naše pokožka vysušuje, je podrážděná a ztrácí pocit svěžesti. Amway však přináší řešení díky třem novým řadám péče o pokožku G&H od Amway, které uklidňují, hydratují a chrání pokožku celého těla,“ říká Michelle D’Allaird, specialistka Amway a ARTISTRY.

G&H NOURISH+ POMOC PRO VELMI PODRÁŽDĚNOU POKOŽKU

G&H NOURISH+ řada obsahuje sprchový gel, tělové mléko, pleťové mýdlo a krém na ruce. Obohacující složení obsahuje med z květů pomerančovníku, bambucké máslo a olej z dýňových semínek které vyživují, zklidňují a přispívají k zdravě vypadající pleti. Květy pomerančovníku poskytují blahodárnou hydrataci pro jemnou a vláčnou pokožku. Bambucké máslo vyživuje vaší pokožku díky vitamínu A, E a F známe svou schopností obnovovat přirozenou hydrataci pokožky. Dýňový olej má antioxidační vlastnosti, které pomáhají chránit vaši pokožku před škodlivými vnějšími vlivy.

G&H REFRESH+ ÚLEVA PRO SUCHOU POKOŽKU

G&H REFRESH+ řada obsahuje sprchový gel a tělové mléko. Vyvážené složení obsahuje aloe, extrakty z hroznových jader a zeleného čaje, které zklidňují pokožku a zároveň ji osvěžují a hydratují. Aloe zklidňuje pokožku díky své schopnosti chladit a hydratovat. Extrakt z hroznových jader je silný antioxidant se schopností zklidňovat, chránit a osvěžovat pokožku. Extrakt ze zeleného čaje oživuje a pomáhá chránit pokožku před škodlivými vnějšími vlivy.

G&H PROTECT+ PŘÍRODNÍ OCHRANA PRO VAŠI POKOŽKU

G&H PROTECT+ řada obsahuje koncentrované mýdlo na ruce, mýdlo v kostce, kuličkový deodorant & antiperspirant a deodorant ve spreji. Přírodní složení obsahuje extrakty z bílého čaje a borůvek a minerály, které přispívají k celkově zdravější pokožce a chrání ji proti tělesnému pachu, nečistotám, a vysušování. Extrakt z bílého čaje posiluje pokožku a ochraňuje ji před škodlivými vlivy životního prostředí.Přírodní minerály chrání a vyživují pokožku. Borůvkový extrakt je bohatý na vitamín C a antioxidanty, které pomáhají napravit poškození způsobené životním prostředím

www.amway.cz


publikováno: 30. 6. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: dítě, hygiena, krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+