Projekt We Love Coty podpořil léčbu dětí s leukémií téměř 400 tisíci Kč | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Projekt We Love Coty podpořil léčbu dětí s leukémií téměř 400 tisíci Kč

24. 6. 2014

Projekt We Love Coty vymysleli na oslavu 20. výročí existence české a slovenské pobočky Coty v září 2013 přímo zaměstnanci. Zrodila se myšlenka být ještě o „kapku lepší”, zapojit se do charitativního projektu a pomáhat těm, kteří to nejvíc potřebují. Celosvětově Coty Inc. pomáhá pacientům s leukemií a je zakládajícím partnerem DKMS, největší světové neziskové organizace dárců kostní dřeně. Proto se rozhodla firma podpořit Nadační fond Kapka naděje, který působí ve stejné oblasti.

Společná sbírka zaměstnanců a obchodních partnerů

Akce se konala 19. 6. 2014 v příjemném prostředí pražské restaurace Ladronka. Moderátor Petr Vágner pozval na pódium generálního ředitele společnosti Coty Daniela Naxeru, který poděkoval nejen všem zaměstnancům, bez jejichž aktivity by projekt nevznikl, ale také obchodním partnerům (Parfumerie FAnn, Leasingová společnost Arval, Bauer Media, Sanoma Media, Parfumerie Janka), kteří se také zapojili. Společnými silami se v České a Slovenské republice nakonec podařilo získat pro dobrou věc 396 422 Kč.

Předávaly se symbolické šeky

Šeky byly předány přímo do rukou prezidentky NF Kapka naděje Venduly Svobodové a předsedkyně NF Kapka naděje Elen Švarcové. Za Českou republiku to byla částka 284 680 Kč. Šek na 56 000 Kč od společnosti Arval předala marketingová ředitelka Lenka Vlčková, 30 900 Kč od parfumerie FAnn předal místo zástupců firmy, kteří se nemohli akce zúčastnit, Robert Schmidt, sales manager Coty, 57 780 Kč od zaměstnanců Coty předaly děti z folklórního souboru Rosénka a 140 000 Kč od společnosti Coty generální ředitel Daniel Naxera.

Program vyšperkovalo vystoupení dětí z folklórního souboru Rosénka a skupiny Akustik v čele s Martinem Písaříkem. Na závěr byl pro všechny zúčastněné přichystán raut.


publikováno: 24. 6. 2014, v rubrice Kosmetika
Štítky: akce, charita, pomoc druhým

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+