Prvotřídní eco-friendly laky na nehty v originálním obalu | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Prvotřídní eco-friendly laky na nehty v originálním obalu

2. 1. 2020

Dokonalost, jak známo, se skrývá v detailu – vztaženo k ženské kráse, za onen stvrzující detail bývají považovány náležitě upravené nehty. Mladá italská značka laků na nehty Fedua ženám a dívkám umožňuje prostřednictvím výjimečné škály barev vystihnout svůj jedinečný styl, aniž by rezignovaly na eco-friendly přístup. Fedua uvedla na trh profesionální řadu laků na nehty bez škodlivých látek získávaných z ropy, bez olova, formaldehydů a podobně nežádoucích ingrediencí – laky jsou tzv. 7-free. Dlouhotrvající laky na nehty mají perfektní gelový efekt. Jejich textura s vysokým procentem pigmentů přináší okamžitě viditelný výsledek. Lak se navíc opravdu velmi snadno nanáší.

Dynamická značka Fedua

Značka Fedua se zrodila v roce 2015 v Itálii. Rodina zakladatele značky, kterým je Luca Gonzini, vyráběla barvy více než 50 let. Moderní pojetí laku na nehty a historie rodinné firmy se harmonicky snoubí v originálním balení evokujícím klasickou plechovku barvy. Zkrátka prvotřídní produkt ve všech ohledech.

Jak říká zakladatel značky, Fedua vznikla spojením rodinné tradice a jeho vášně pro cestování a dobrodružství, které ho inspirovaly: „Vždy jsem hodně cestoval, ať už kvůli studiu, práci nebo jen tak pro radost z poznávání něčeho nového. Z každé takové zkušenosti jsem si vždy chtěl odnést něco zvláštního, co by obohatilo můj život. A přesně to se stalo při mé cestě do Maroka. Okouzlila mne zdejší krajina a ženy, které ve svých rukách proměňovaly plody argánie na blahodárný arganový olej a úžasnou kosmetiku. V ten moment jsem si uvědomil, že tahle cesta vede k mé budoucnosti.“

V současné době Fedua patří mezi leadery v oboru a pravidelně rozšiřuje své produktové portfolio. Značka má mnoho salonů v Itálii a je prodávána v předních kosmetických řetězcích také v mnoha dalších zemích. Její produkty používají luxusní spa a wellness salony a hotely, objevují se v prestižních magazínech a na kosmetických veletrzích. Veškerý sortiment lze exkluzivně zakoupit v e-shopu www.myskino.cz

  • Myskino, známý concept store zaměřený na luxusní přírodní kosmetiku a francouzské niche parfémy, otevřel svůj první butik v České republice. Kromě klientského centra (Široká 15, Praha 1), kde si každá zákaznice může domluvit individuální schůzku a poradenství, je nyní možnost objevit jedinečné vůně a to nejlepší z poctivého parfumérského řemesla přístupná i široké veřejnosti. Myskino butik naleznete v centru Prahy, pár kroků nad Národním muzeem na Vinohradské třídě 24.

publikováno: 2. 1. 2020, v rubrice Kosmetika
Štítky: dekorativní kosmetika, krása, vůně

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+