Se suchým šamponem got2b budete mít krásný účes i na cestách | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Se suchým šamponem got2b budete mít krásný účes i na cestách

26. 7. 2017

Nemáte zrovna dostatek času,hodně cestujete a sprchu nemáte stále po ruce, neteče teplá voda, nebo se vám prostě jenom nechce? Ať už je příčinou vaší svízelné situace cokoli, nyní máte po ruce jednoduché a účinné řešení na zplihlé a mastné vlasy – suché šampony got2b fresh it up.

Pročistí a osvěží vaše vlasy

Značka got2b rozšiřuje nabídku o nové suché šampony Syoss, které vašim vlasům nabídnou rychlé osvěžení a navíc úžasnou vůni, která vydrží po celý den. Suché šampony pročistí a osvěží vaše vlasy, kdykoli to potřebujete, dokonce i když žádná sprcha nebo koupelna není v dosahu.

Lesk, objem a vůně

Suché šampony got2b fresh it up dokážou doslova během chvilky oživit mastné a zplihlé vlasy tak, že vypadají jako umyté. Odstraňují z vlasové pokožky a vlasů přebytečný maz, prach, zbytky stylingových přípravků i další nečistoty. Současně prameny oživí, dodají jim lesk, objem a svěží a čistou vůni. Nezanechávají přitom na vlasech žádné nežádoucí zbytky. Jak to funguje? Suchý šampon aplikujte přímo ke kořínkům vlasů. Po jeho nanesení je třeba vlasy promnout mezi prsty a chvíli nechat působit. Následně přípravek z vlasů postupně hřebenem vyčesejte.

Suchý šampon got2b fresh it up Volume – je určen pro péči jemné vlasy, kterým dodává objem a úžasnou exotickou vůni.

Suchý šampon got2b fresh it up Extra fresh – je určen pro péči o mastící se vlasy, kterým dodává svěžest a báječnou ovocnou vůni.

Suchý šampon got2b fresh it up Texture – je určen pro péči o všechny typy vlasů, jejichž účesu dodává strukturu a příjemnou letní vůni.

Suchý šampon got2b fresh it up Brown – je určen pro péči o hnědé vlasy, na kterých nezanechává bílé zbytky. Má delikátní čokoládovou vůni.

  • Suché šampony got2b fresh it up jsou k dostání od června 2017 za 139,90 Kč (200 ml).

publikováno: 26. 7. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: cestování, krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+