Syoss nabízí inovaci profesionální vlasové péče na doma | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Syoss nabízí inovaci profesionální vlasové péče na doma

1. 5. 2017

Nešetrná péče, chemické ošetření, neustálé vysoušení horkým vzduchem, kulmování nebo žehlení. To jsou nejčastější příčiny poškození vlasů, které je pak vidět na první pohled. Poškozené vlasy vypadají suše a matně a jsou náchylné k lámání a třepení konečků. Řešení nyní nabízí revoluční regenerační technologie značky Syoss, jež pomůže zmírnit poškození vlasů a zajistí jim opět zdravý vzhled. Nová řada vlasová péče Syoss SalonPLEX pomáhá chránit vlasy před chemickými nebo mechanickými vlivy, aby vaše vlasy vypadaly stále jako ze salonu.

Dlouhotrvající výsledky

Výkonná receptura nové řady Syoss SalonPLEX s profesionální plex technologií regeneruje poškozené vazby ve vlasových vláknech a doplňuje vnitřní strukturu vlasu. Navíc uzavírá posilující účinné látky do nitra vlasu a přináší tak dlouhotrvající výsledky.

Jako ze salonu

Revoluční SalonPLEX regenerační systém zahrnuje šampon, kondicionér a sérum**. V dubnu se řada rozšíří ještě o intenzivní regenerační kúru. Inovativní trojí účinnost receptury regeneruje a vyživuje vnitřní a vnější strukturu vlasu. Minerální a organické kyseliny pomáhají navázat poškozené vazby vlasového vlákna – výsledkem jsou regenerované a zářivé vlasy.

Šampon Syoss SalonPLEX – regeneruje miliony poškozených vazeb vlasových vláken a představuje dokonalou regeneraci pro vaše vlasy.

Kondicionér Syoss SalonPLEX – použijte ho po jemném umytí vlasů šamponem Syoss SalonPLEX a zanechá vlasy až třikrát poddajnější.

Sérum Syoss SalonPLEX – zajistí vlasům okamžitou a hloubkovou regeneraci, jemnost a lesk.


publikováno: 1. 5. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: drogerie, krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+