Vlasová péče inspirovaná tajemstvím přirozené krásy | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Vlasová péče inspirovaná tajemstvím přirozené krásy

16. 5. 2018

Jde-li o krásu a zdraví, stále více lidí sází na sílu přírody. Oblíbená značka vlasové kosmetiky Schauma proto nyní přichází s novinkou. Zavřete oči a představte si, že jste na indonéském ostrově. Na pláži si dáváte osvěžující doušek kokosové vody, jste obklopeni jen bílým pískem, azurově modrým oceánem a jemnou vůní lotosových květů.

Přírodní ingredience v péči o náš zevnějšek jsou stále žádanější

Objevte novinku řady Schauma Nature Moments Indonesian Coconut & Lotus Flower, která oživí vaše vlasy díky inovativní receptuře s přírodními esencemi z indonéského kokosu a lotosového květu.

Receptura řady Schauma Nature Moments Indonesian Coconut Water & Lotus Flower je plná 100 % přírodních esencí. Šampon a balzám hydratují suché vlasy zevnitř, aniž by je zatěžovaly. Dokonce i když máte dojem, že jsou vlasy úplně vysušené, pocítíte díky těmto pečujícím produktům jejich regeneraci a svěžest.

Květinová vůně

Nová Schauma Nature Moments Indonesian Water & Lotus Flower navíc nabízí úžasnou květinově ovocnou vůni, která vás přenese přímo do exotiky, na indonéské souostroví. Kokosová voda, recept na tropickou krásu, je známá pro svou lehkou, osvěžující strukturu a pro své hloubkově hydratující vlastnosti. Krásný lotosový květ je dobře známý jako základ asijského tajemství krásy.

  • Nejnovější inovace značky Schauma, dostupná jako hydratující šampon (250ml a 400ml) a balzám (250ml), rozšiřuje oblíbenou kolekci Nature Moments od Schwarzkopf.

Nová kolekce pro oslabené a křehké vlasy Schauma Nature Moments Indonesian Water & Lotus Flower je dostupná v novém svěžím balení se světle oceánově modrým pozadím a kokosově zeleným víčkem.


publikováno: 16. 5. 2018, v rubrice Kosmetika
Štítky: drogerie, hygiena, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+