Vsaďte se značkou Schauma na sílu přírody | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Vsaďte se značkou Schauma na sílu přírody

3. 5. 2017

Oblíbená značka vlasové kosmetiky Schauma nyní přichází s novou pečující řadou Nature Moments, která nabízí hned několik voňavých variant: Levandule & Provensálské bylinky, Medový elixír & Olej z opuncie mexické, Olej ze středomořských oliv & Aloe Vera, Šťavnaté maliny & Slunečnicový olej. Obsahují výtažky 100 % původu, jež neobsahují žádné silikony ani umělá barviva. Jsou proto k vlasům maximálně šetrné, a přitom účinné. Jejich výborná snášenlivost s pokožkou byla také prověřena speciálně vytvořenými dermatologickými testy a navíc jsou šampony jsou pH neutrální k pokožce.

Pro různé typy vlasů

Řada Schauma Nature Moments Medový elixír & Olej z opuncie mexické se svojí vyživující recepturou se skvěle hodí pro oslabené a křehké vlasy. Olej z opuncie mexické je známý tím, že je bohatý na vitaminy a mastné kyseliny. Medový elixír je na druhé straně vzácným pokladem přírody, oceňovaný ve světě kosmetiky pro své výživové a posilující vlastnosti po celém světě.

Receptura řady Honey Elixir & Olej z opuncie mexické posiluje vlasovou strukturu, poskytuje vlasům základní výživu, a chrání je před dalším poškozením.

Řada Schauma Nature Moments Olej ze středomořských oliv & Aloe Vera je perfektní pro poškozené vlasy s roztřepenými konečky. Olej ze středomořských oliv je dobře známým tajemstvím krásy k získání hebkých, hloubkově vyživených vlasů, zatímco aloe vera je bohatá na aminokyseliny, vitamíny A a C, kyselinu listovou, což z ní činí přirozený zdroj mládí.

Receptura řady Mediterranean Olive Oil & Aloe Vera udržuje pod kontrolou krepatění vlasů, snižuje jejich poškození a brání budoucímu roztřepení konečků. Pro uhlazené a zdravě vypadající vlasy od kořínků ke konečkům.

Řada Schauma Nature Moments Levandule & Provensálské bylinky nabízí odlehčenou recepturu vytvořenou speciálně pro jemné vlasy bez objemu. Šampon čistí, aniž by vlasy zatěžoval, takže vlasy vypadají plněji a objemněji. Levandule a provensálské byliny se již po staletí používají ke zkrášlovacím rituálům k posílení přirozené síly vlasů a jejich dobrého zdraví, a zároveň poskytují příjemnou vůni.

Řada Schauma Nature Moments Šťavnaté maliny & Slunečnicový olej byla vytvořena pro barvené vlasy. Chrání barvu vlasů, vyživuje je a obnovuje okouzlující lesk. Šťavnatá malina je jednou z nejznámějších lesních plodin, je známá svými čistícími vlastnostmi a přidává vlasům lesk. Slunečnicový olej je všeobecně známý jako vyživující látka.


publikováno: 3. 5. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: hygiena, krása, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+