Všechny kosmetické hity v jedné krabičce | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Všechny kosmetické hity v jedné krabičce

4. 9. 2017

Minimalistické, přírodní a dlouhodržící. Minerální produkty jsou skvělá volba pro všechny, co mají citlivou pleť, chtějí přesně znát složení svého make-upu nebo by rádi vyzkoušeli něco nového. Jak nejlépe začít? Testovací jízdou s šestnácti bestsellery.

Minimalistické, přírodní a dlouhodržící

Minerální produkty jsou skvělá volba pro všechny, co mají citlivou pleť, chtějí přesně znát složení svého make-upu nebo by rádi vyzkoušeli něco nového. Jak nejlépe začít? Testovací jízdou s šestnácti bestsellery.

Co v sadě najdete?

Šest minerálních tvářenek. Odstíny Coral, Sunrise, Honey, Nude, Rose a Romantic jsou stejně pohádkové jako jejich názvy. Každý z nich působí přirozeně, výborně se vrství a vykouzlí vzhled podle vašeho přání. Od něžně princeznovského po sluncem políbený.

Tři minerální korektory. V odstínech Light, Medium a Dark. Můžete si vybrat ten, co vám nejlépe padne, nebo si namíchat úplně nový. Zakryjí všechny nedokonalosti, a přitom pleť nezatíží.

Dva minerální transparentní pudry. Matný, nebo projasňující? A co takhle oba? Pretty Matt je ideální na fixaci make-upu a zmatnění T-zóny, Pretty Glow zase funguje jako extra jemný rozjasňovač pro unavenou pleť.

Jílová báze pod make-up

Podkladová báze v odstínu Pretty Neutral sluší všem. Postará se o lehký, ale dokonalý základ; pleť sjednotí, zmatní, vyhladí. A prodlouží trvanlivost celého líčení. Čtyři minerální oční stíny Vanilla, Cappuccino, Ice Cream, Chocolate: tyhle neutrální lahůdky sluší každému barevnému typu. Pro trendy intenzivní vzhled si vyberte jen jednu a aplikujte ji mokrým štětcem. Pro klasický kouřový efekt naneste postupně všechny čtyři odstíny.

  • Sadu 16 minibalení nejpopulárnějších produktů v elegantní sametové krabičce zakoupíte na e-shopu www.annabelle­minerals.cz za 180 Kč.

publikováno: 4. 9. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: dekorativní kosmetika, krása

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+