Vychutnejte si pečující vlastnosti medu s Fa | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Vychutnejte si pečující vlastnosti medu s Fa

25. 4. 2017

Med je od pradávna ceněnou surovinou pro své skutečně všestranné využití v péči o krásu a zdraví. Už egyptská královna Kleopatra používala nektar do své každodenní koupele a měla díky němu krásně vyživenou a hladkou pokožku. Pečující vlastnosti medu si nyní můžete vychutnat i vy, a to prostřednictvím nové řady Fa Honey Elixir & Crème, jež zahrnuje sprchový gel a krém, hýčkající pěnu do koupele a tekuté voňavé mýdlo.

Vyživuje, vyhlazuje, čistí a hydratuje pokožku

Ženy očekávají od sprchových gelů vyživující a hydratující účinky. Značka Fa proto nyní nabízí novou řadou Fa Honey Elixir & Crème. Ta nabízí jemnou recepturu se vzácným medovým výtažkem, po jejímž použití bude vaše pokožka hedvábně hladká. Med totiž obsahuje antioxidanty, enzymy a další živiny, díky nimž působí jako jemný peeling, jež krásně vyživuje, vyhlazuje, čistí a hydratuje pokožku.

Kompletní péče o tělo

Řada mycích přípravků Fa Honey Elixir & Crème nabízí kompletní péči o tělo, ať už jde o sprchu, koupel nebo si jen chcete umýt ruce. Sprchový gel a sprchový krém nabízejí příjemný zážitek ze sprchování a jemné čištění pokožky. Jedinečná bublinková koupel a voňavé tekuté mýdlo tuto novou řadu doplňují. Zatímco vůně bílé gardénie a květů žlutého kosatce nabízí luxusní zážitky a budou vás hýčkat po celý den.

Sprchový gel Fa Honey Elixir Shower Gel (250 ml / 400 ml) chrání pokožku před vysušením a zanechá pocit neodolatelné jemnosti a hladkosti. Nabízí vůni bílé gardénie.

Sprchový krém Fa Honey Crème (250 ml / 400 ml)- jemná a krémová receptura sprchového krému chrání pokožku před vysušením a zanechá pocit jemnosti a hladkosti. Nabízí vůni květů žlutého kosatce.

Pěna do koupele Fa Honey Elixir (500 ml) – Jemná koupelová pěna bude hýčkat vaši mysl a tělo jemnou vůní bílé gardénie.

Tekuté mýdlo Fa Honey Elixir (250 ml) – hýčkající kombinace jemného mytí a dobře vyživené pokožky v oblíbeném a praktickém balení s pumpičkou.

Tuhé mýdlo Fa Honey Crème – hýčkající kombinace jemného mytí a dobře vyživené pokožky v podobě klasického tuhého mýdla.

  • v prodeji od března 2017.

publikováno: 25. 4. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: drogerie, hygiena, krása

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+