Začněte na Valentýna jinak vonět | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Začněte na Valentýna jinak vonět

7. 2. 2020

Užít si společně s partnerem Valentýna, a ještě k tomu nově vonět. Dokonalá kombinace, která zaujme a udělá radost oběma! Parfém je vděčným dárkem, a to nejen na svátek zamilovaných. Jde o klasiku, za kterou bude vděčný jak partner, tak partnerka. To však neznamená, že se řadí k dárkům z nouze. Naopak! Správně zvoleným parfémem zpříjemní vzájemné chvíle obou partnerů. Zkuste vybrat novou vůni pro sebe i pro milovanou polovičku a užijte si voňavé dárky.

Neexistuje žena, která by nemilovala příjemnou vůni

Nalákejte své smysly na svěží a aromatickou vůni kolínské vody vašeho partnera, a sama si dopřejte smyslný parfém. Máme pro vás tip, který to dokonale splní. Dvě vůně, které byly odborně namíchány a vyrobeny speciálně pro Forever Living Products k 25. výročí založení firmy. Zaujmou svou podstatou v jemné příjemné směsi.

Kolínská s nádechem bazalky a levandule

25th Edition for Men je dráždivě aromatická kolínská voda pro muže se smyslnou kombinací ovocné, rostlinné a dřevité složky, které jsou stále svěží a dlouho přetrvávají. Hlavní součástí je bazalka a středozemská levandule v kombinaci s osvěžující příměsí ledového ananasu a kalábrijského bergamotu. Závan této jemně ovocné aromatické směsi zasáhne přímo do srdce díky aroma jablka, které posiluje vůni muškátových a čajových listů. Vůně se dále rozvinou do mužského základu pomocí mechu dubu, santalového dřeva, intenzivních smyslných příměsí cedrového dřeva z Virginie a tonka zrn.

Žena může vonět po květině

25th Edition for Women je svěží vůně kytice bílých květů, která sladila jemné okvětní lístky s teplou smyslnou vůní dřeva, a tak spolu vytváří jemný a hluboký ženský princip. Tato jedinečná vůně kytice se skládá z úchvatné květinové vůně kaktusu a jiskřivě žluté frézie, ovinuté břečťanovými lístky, které zvýrazňují bujný zelený odstín. Ve středu kytice se mezi průhlednými lístky růží vyjímají bílé lupínky květů hvězdného jasmínu, bílé lilie a magnólie. Jemné větvičky třešňového dřeva, přirozená vůně pokožky a pačule zvýrazní jasnou květinovou vůni a ženskou smyslnost.

www.studiodanah­.cz

Využijte valentýnskou slevu

Jestliže vás parfémy nadchly, potom pro vás máme dobrou zprávu. Zaregistrujte se na stránce www.aloeforever­danah.cz/regis­trace.html a dostanete 15% slevu na všechny produkty americké značky Forever. A to už je zajímavá úspora, pro nákup originálních a dlouho voňavých valentýnských dár­ků.


publikováno: 7. 2. 2020, v rubrice Kosmetika
Štítky: vůně

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+