Zakryjte odrosty do dalšího mytí vlasů | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Zakryjte odrosty do dalšího mytí vlasů

14. 8. 2017

Ne vždycky máme možnost vyřešit rychle problém s nevzhlednými odrosty a šedinami. Okamžitou pomoc v jediném kroku nabízí novinka Root Retoucher od Syoss. Stačí jen několik vteřin a odrosty jednoduše zakryjete v pohodlí domova mezi jednotlivými návštěvami kadeřnického salonu nebo mezi dvěma barveními. Novinka je dostupná ve světlé a tmavé blond, hnědém, tmavě hnědém a kašmírově červeném odstínu.

Precizní aplikátor

Novinka Syoss Root Retoucher vrací zpět barvu světlejším nebo šedým odrostům v pouhém jednom stisku aplikátoru. Precizní aplikátor nanese jemné, minerální pigmenty přesně na požadovaná místa, takže odrosty jsou okamžitě zakryté, a barevný výsledek je perfektně sladěný. Díky tomuto inovativnímu produktu mohou nyní vlasy vypadat jako čerstvě obarvené a zářivé i mezi dvěma barveními.

Aplikace je jednoduchá

Profesionály inspirovaný sprej Root Retoucher je zárukou harmonického přechodu barvy od kořínků ke konečkům vlasů. Aplikace je jednoduchá, nastříkejte Root Retoucher na požadované místo a nechte zaschnout. Stačí jediný stisk aplikátoru a odrosty budou okamžitě zakryté a na vlasech zůstane jen příjemný pudrový film.

V pěti barevných odstínech

Syoss Root Retoucher je k dispozici v pěti barevných odstínech: světlá blond, tmavá blond, hnědá, tmavě hnědá a kašmírově červená. Jde o odstíny, které se hodí ke všem nejoblíbenějším barvám vlasů. Zakryjí světlejší a šedé odrosty u světlých stejně jako u tmavých vlasů. Nový RootRetoucher od Syoss zakryje odrosty do dalšího mytí vlasů, jeden produkt vám pak vydrží až na 25 aplikací. Syoss Root Retoucher je k dispozici v prodeji na doporučenou cenu 179,90 Kč.


publikováno: 14. 8. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: drogerie, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+