Zvýrazněte své oči a rty novými tužkami Dermacol | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Zvýrazněte své oči a rty novými tužkami Dermacol

17. 5. 2017

S dřevěnou konturovací tužkou na rty Dermacol True Colour Lipliner vykreslí přesně linii svých rtů. S konturovací tužkou můžete dokázat doslova zázraky. Zvětšit nebo zmenšit rty i zvládnout korekci menších nerovností. Můžete také dokreslit chybějící nebo málo výrazné „srdíčko“, popřípadě zvednout pokleslé koutky. Stejně tak s novými dřevěnými tužkami na oči 12H True Colour Eyeliner a automatickými tužkami na oči 16H Matic Eyeliner zvýrazníte tvar očí a vykreslí jejich kontury.

Krásně tvarované rty

Dřevěná konturovací tužka Dermacol True Colour Lipliner obsahuje vysoké množství intenzivních barevných pigmentů, díky kterým jen jednou aplikací krásně vytvarujete obrysy rtů. Krémová a dlouhotrvající textura snadno a přesně vykreslí linii rtů, vytvoří jejich dlouhotrvající konturu a zaručí, že Vaše rtěnka zůstane na svém místě po dlouhou dobu. Díky své stabilitě vydrží i v extrémně vysokých teplotách max. 50 °C.

Použití: Obkreslete rty a poté aplikujte rtěnku. Je možné také vykreslit tužkou celé rty. Pro trvalejší výsledek naneste na nalíčené rty fixační pudr, poté rty obtiskněte do ubrousku. Ještě jednou naneste konturovací tužku a rtěnku.

TIP vizážisty: Máte-li příliš velké rty a přejete-li si jejich zúžení, obtáhněte konturovací tužkou vnitřní okraj tmavší barvou. Pokud jste majitelkou užších rtů a přejete si plné, pak světlou konturovací tužkou obkreslete vnější okraj.Dermato­logicky testováno.

  • 4 odstíny; 99,– Kč

S novými tužkami Dermacol pro krásu očí a hloubku

Dřevěné tužky na oči 12H True Colour Eyeliner a Automatické tužky na oči 16H Matic Eyeliner zvýrazní tvar očí a vykreslí jejich kontury. Jen několika tahy dosáhnete smyslného pohledu.

Použití: Aplikujte dle požadovaného tvaru na dolní či spodní víčko. Tužka je vhodná k nalíčení linky uvnitř oka tzv. WATER LINE. Tato metoda slouží pro optické zvětšení a rozjasnění očí nalíčením spodní vnitřní linky.

Dřevěná tužka na oči Dermacol 12H True Colour Eyeliner s vysokým obsahem intenzivních barevných pigmentů, díky kterým jen jednou aplikací jednoduše vykreslíte oční linku. Krémová a dlouhotrvající textura vydrží na vašich očích až 12 hodin. 12H True Colour Eyeliner se dá použít jako kajalová tužka k vykreslení intenzivnější oční linky nebo k přesně definované lince. Díky své stabilitě vydrží i v extrémně vysokých teplotách – max. 50 °C. Oftalmologicky testováno.

  • 8 odstínů; 99,– Kč

Automatická tužka na oči Dermacol 16H Matic Eyeliner obsahuje vysoké množství intenzivních barevných pigmentů, díky kterým jen jednou aplikací krásně vykreslíte oční linku. Krémová, voděodolná a dlouhotrvající textura vydrží na očích až 16 hodin. 16H Matic Eyeliner se lehce nanáší, doslova klouže po očním víčku a zanechává okamžitý efekt. Textura po nanesení zůstane měkká a krémová cca 40 sekund, poté zaschne a vydrží až 16 hodin bez rozmazání a vyblednutí. Díky své stabilitě vydrží i v extrémně vysokých teplotách max. 40 °C. Oftalmologicky testováno, voděodolná, dlouhotrvající textura.

  • 4 odstíny; 129,– Kč

www.dermacol.cz

www.facebook.com/der­macol.cz.sk

http://blog.der­macol.cz/

www.instagram­.com/dermacol_cz_sk

www.youtube.cz/Der­macol CZ & SK


publikováno: 17. 5. 2017, v rubrice Kosmetika
Štítky: dekorativní kosmetika, krása, oči, rty

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+