I když je zubní náhrada pro vaše blízké citlivé téma, můžete jim pomoci | Medicína | Trendy zdraví

Hlavní strana » Medicína » Článek

I když je zubní náhrada pro vaše blízké citlivé téma, můžete jim pomoci

18. 12. 2013

Začátky používání zubní náhrady jsou obtížné pro všechny, bez ohledu na věk či pohlaví. Každý se s tím ovšem vypořádává jinak. Někdo o tom nechce mluvit, jiný na toto téma vtipkuje. Mnohdy stačí ujištění, že člověk kvůli zubní náhradě neztrácí na své „hodnotě“ a je stále tím, kým byl dosud. Pro všechny je to ale nesnadná nová zkušenost a k jejímu překonání přispívá opora těch nejbližších. Nyní máte možnost koupit výhodné balení čisticích tablet, ke kterému dostanete vzorek fixačního krému Corega navíc.

Zubní náhrada potřebuje dostatečnou hygienu

Ať už o svůj chrup přišli vaši blízcí z jakéhokoliv důvodu, je třeba zubní náhradě věnovat stejnou pozornost a péči, jako stálým zubům. Se správnou hygienou pomohou čisticí tablety, udržet náhradu na správném místě zase fixační krém. Zkuste svým nejbližším pomoci a kupte jim na vyzkoušení výhodné balení Corega. Určitě se pak budou cítit lépe. Možná že produkty Corega už znají a jen stud jim brání v tom zajít do lékárny a svěřovat se tam s problémy, o kterých se nikomu moc mluvit nechce.

Jak tablety a fixační krém mohu pomoci?

Na zubní náhradě se mohou usazovat bakterie stejně jako na zubech. Oproti nim je však materiál náhrady měkčí a proto není vhodné používat pro čištění běžnou zubní pastu. Obsahuje mikroskopické částečky, které mohou na zubech náhrady zanechat malé rýhy, příhodné místo pro množení baterií. Ideální je kombinace čisticích tablet a měkkého kartáčku.

Tablety Corega pomohou odstranit skvrny, plak a bakterie způsobující zápach z úst. Velice často zmiňovanou obtíží u zubních náhrad je ulpívání zbytků jídla pod náhradou. Pomoci může fixační krém Corega. Jeho použití je jednoduché. Fixační krém je určen k udržení dobře padnoucí náhrady ve správné pozici. Není tedy vhodný pro náhrady, které vám dobře v ústech nesedí, v tomto případě musí pomoci zubní lékař. Krém dokáže zabránit pronikání jídla pod náhradu, dokáže uživateli dodat pocit jistoty a zlepší celkový pocit při nošení. I tak je ale dobré jednou za půl roku navštívit zubního lékaře, aby vše zkontroloval a provedl případné úpravy. Nemusí se vše podařit na první pokus.

Nyní máte možnost koupit v lékárně výhodné balení čisticích tablet, ke kterému dostanete vzorek fixačního krému Corega navíc. Orientační cena balení 59,90 Kč.

  • Na stránkách www.corega.cz najdou informace začínající nositelné zubních náhrad i ti zkušenější. Ukažte je svým nejbližším. Jsou zde šikovné návody ve formě videa, jak se zubní náhradou pracovat a jak se o ni starat. Na stránkách je zodpovězeno i množství často kladených otázek, které jim mohou pomoci.

publikováno: 18. 12. 2013, v rubrice Medicína
Štítky: hygiena, lékárna, zubař, zubní náhrady, zuby

Další články v rubrice Medicína:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+