Bojujte s nachlazením přírodními produkty značky Vincentka | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Bojujte s nachlazením přírodními produkty značky Vincentka

6. 10. 2014
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Vincentka nabízí celkem 10 produktů.

Výherci: František Cíza, Vlasta Novická, Karel Bělák, Dagmar Dědičová, Marcela Valendová

Podzimní chladná rána i střídání teplot nahrávají rýmě, bolesti v krku a kašli. Pokud se neubráníte nachlazení, vyzkoušejte tradiční přírodní produkty se známou minerální vodou Vincentka. Při lehčí formě bolesti v krku pomáhají přírodní ovocné nebo bylinkové pastilky Vincentka, které krk dezinfikují a zvýší jeho obranyschopnost. Vincentka Sirup využívá na kašel sílu léčivých bylinek, Nosní sprej Vincentka se hodí při rýmě a ucpaném nosu.

Pastilky je možné používat dlouhodobě i preventivně

Ovocné nebo bylinkové pastilky Vincentka s přírodními minerálními solemi příznivě působí na sliznici dutiny ústní a nosohltanu. Osvěží ji a zvlhčí a zvýší tak její obranyschopnost. Působí také příznivě na hlasivky po zátěži, urychlují jejich regeneraci zvláště u hlasových profesionálů. Aby opravdu pastilky fungovaly, jejich užívání by mělo být pravidelné a dle doporučeného dávkování. Mohou je používat těhotné i kojící ženy a malé děti.

Podráždění průdušek a nepříjemný kašel

Vincentka Sirup zklidní podráždění, rozpustí nepříjemné hleny a zprůchodní dýchací cesty. Vincentka je při nachlazení ideální zásobou stopových prvků (vápník, hořčík, jód, lithium, fluor a dalších). Jitrocelový extrakt je vhodný při zahlenění dýchacího ústrojí. Mateřídouškový extrakt pomáhá při potížích horních cest dýchacích, zažívání a trávení. Zvyšuje tvorbu žaludečních šťáv a podporuje chuť k jídlu, která se díky nachlazení ztrácí.

Proti rýmě a ucpanému nosu

Nosní sprej Vincentka zvýší optimální fungování slizniční imunity v nose jako primární obrany před infekcí. Nosní sprej využijete hlavně při pobytu v prostředí s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, v prostorách vytápěných ústředním topením a prostředí znečištěném prachovými částicemi. Na rozdíl od jiných produktů není návykový, a proto jej lze používat preventivně i dlouhodobě. Pro novorozence je k dostání speciálně upravená verze nosního spreje, která má užší aplikátor a šetrnějším tlakem podává poloviční množství spreje.

Odpověď na soutěžní otázku hledejte na www.vincentka.cz

Soutěžní otázka

Kolik produktů celkem, včetně příchutí a typů, nabízí česká značka Vincentka?

a) 9

b) 10

c) 11

Pět výherců, kteří do 20. 10. 2014 správně odpoví na soutěžní otázku, obdrží zimní výbavu od značky Vincentka (nosní spreje standard a junior, pastilky ve 2 příchutích a sirup proti kašli). Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Vincentka na zimu.


publikováno: 6. 10. 2014, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: bolest, byliny, imunita, kašel, krk, léčba, lékárna, nachlazení, prevence, rýma

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+