Chlorella pro detox | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Chlorella pro detox

26. 1. 2016

Mít v pořádku zažívací ústrojí je cesta k dobré kondici. K tomu přispívá lehká a pestrá strava, ve které obvykle upřednostňujeme to co máme rádi. Pomysleli jste na to, jak prospěšné jsou třeba řasy? Kapsle Maxivita herbal s obsahem sladkovodní řasy chlorelly jsou jedním z nejbohatších zdrojů vitamínů, minerálů a aminokyselin.

Zlepšuje krevní obraz

Chlorella je nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu, známého zeleného barviva, od kterého je také odvozen název rostliny. Kolem roku 1890 ji poprvé popsal holandský mikrobiolog M.W. Beijernick , na kterého navázali další vědci až po 1. světové válce. Už tehdy věděli, že tato řasa může být zdrojem živin v případě nedostatku potravin. Dodnes se Chlorella využívá jako nejlepší zdroj chlorofylu, který dokáže výrazně zlepšit krevní obraz a hojení ran.

Posiluje organizmus

Navíc obsahuje bílkoviny, všechny vitaminy skupiny B, vitamin C a E, minerály, esenciální mastné kyseliny, nepostradatelné nukleové kyseliny a široké spektrum dalších účinných látek. Chlorella má schopnost celkově posílit organizmus. Pozitivně ovlivňuje nejen zažívání, ale také soustředění a paměť, pomáhá proti nespavosti, přispívá detoxikaci těla a zlepšuje vitalitu, pozitivně působí na cévní systém a předchází vzniku osteoporózy. Působí proti překyselení organismu a je jediným zdrojem CGF, jehož nedostatek způsobuje poruchy imunity.

Vhodný doplněk pro vegetariány

Přípravek nemá žádnou pachuť a neobsahuje živočišné bílkoviny a je proto oblíbeným potravinovým doplňkem pro vegetariány. Pokud totiž vynecháváte ze své stravy maso, je nutné chybějící živiny doplnit, a právě chlorela je bohatým zdrojem rostlinných bílkovin. Mohou ji užívat diabetici i ti, kteří jsou citliví na lepek či laktózu.

www.vitar.cz


publikováno: 26. 1. 2016, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: imunita, očista, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+