Doplňte rychle cenné živiny | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Doplňte rychle cenné živiny

20. 3. 2019

To, že bychom si měli denně dopřát opravdu velké množství nejrůznějších vitamínů, aby naše tělo správně fungovalo, a nejen po fyzické, ale i psychické stránce, je známá věc. I přesto velká většina dospělých (58–88%) celosvětově udává, že denně zkonzumuje méně než pět porcí ovoce a zeleniny doporučovaných Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Ideálním pomocníkem, jak přijmout co nejvíce prospěšných látek, tak může být doplněk stravy, který dodá vše, co tělo potřebuje.

Speciální kombinace

NUTRILITE DOUBLE X je doplněk stravy, který poskytuje vyváženou kombinaci 12 vitaminů a 10 minerálních látek. Je obohacen o PhytoBlend™, speciální kombinaci 22 rostlinných složek z ovoce, zeleniny a bylin, kterých se nám mnohdy v každodenní stravě nedostává. Dodává tak rozmanitost díky rostlinným složkám ze všech pěti barevných skupin: zelené, bílé, žluté, červené i fialové. Každá skupina barev poskytuje cenné živiny, které podporují celkovou fyzickou a duševní pohodu.

Obrana proti stresu

Všechny rostlinné složky pocházejí z udržitelných farem Nutrilite™nebo NutriCert™, které nepoužívají žádné jedovaté chemikálie ani pesticidy. Má se za to, že udržitelné zemědělství přináší silnější, dynamičtější rostliny s vyšší výživovou hodnotou.

Doplněk stravy je bez přídavku umělých sladidel, barviv, aromat a konzervačních látek. Podporuje mozek a nervovou soustavu, imunitní systém, energetický metabolismus, zdravé srdce, kosti, svaly, trávicí ústrojí, játra, pokožku, oči, vlasy, nehty, reguluje zánětlivé reakce v těle, pomáhá udržovat hormonální rovnováhu a je obranou proti stresu.

  • Doporučené dávkování pro dospělé je jedna tableta s vitaminy, jedna tableta s minerálními látkami a jedna tableta s fytonutrienty dvakrát denně s jídlem.

více info na www.amway.cz


publikováno: 20. 3. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: minerály, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+