Dopřejte si bylinnou péči až pod nos | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Dopřejte si bylinnou péči až pod nos

27. 2. 2019

Ať už ze zimy přiběhnete do tepla domova, kanceláře či autobusu, hned lovíte kapesník. Stejně tak při delším pobytu ve vyhřátých pokojích, kde může být nejen příjemná teplota, ale také topením vysušený vzduch. Zkrátka jen těžko budete hledat roční období, kdy pokožku nosu namáháte častěji. Chcete-li ji chránit před podrážděním, zkuste novou mast Liftea HERBNASAL s vyladěnou kombinací bylinných esenciálních olejů, které ji budou hýčkat.

Přírodní pomocníci

Oblíbenou stálicí, která v novince značky Liftea nemůže chybět, je olej z listů eukalyptu, jemuž je připisován příznivý vliv na správnou funkci dýchacího systému. Stejně tak je tomu i u meduňky a v této souvislosti méně známé borovice lesní, které jsou v novém kosmetickém přípravku Liftea HERBNASAL rovněž obsaženy ve formě esenciálního oleje. O příjemně chladivý efekt se postará olej z máty peprné a ke zklidnění přispívá populární, podmanivě vonící levandulový olej. Prokrvení pokožky podpoří olej z kajeputu i hřebíčku, který se navíc skvěle hodí k fyzickému i psychickému uvolnění. Harmonizující složkou je i santalový olej, který možná znáte z relaxačních masáží.

Novinka Liftea HERBNASAL se dobře roztírá a při použití je velmi příjemná. Navíc krásně voní, takže se může stát oblíbenou součástí vaší zimní kosmetické výbavy. Pořídit ji můžete ve vybraných lékárnách a na e-shopu www.liftea.cz.

  • Značka Liftea se dlouhodobě věnuje zpracování bylin pro péči o tělo. K široké nabídce doplňků stravy nyní přidává novinku v podobě kosmetického přípravku Liftea HERBNASAL.

www.zdravi-liftea.cz


publikováno: 27. 2. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: nos, rýma

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+