Dostaňte svoji imunitu do nejlepší formy | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Dostaňte svoji imunitu do nejlepší formy

27. 4. 2020
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Přehnaná imunitní reakce organizmu, která souvisí s infekcí, se nazývá cytokinová bouře.

Výherci: Monika Halíčková,Monika Halíčková, František Hlásný

Prvotní nápor epidemie se v Česku podařilo zvládnout, a tak přichází na řadu uvolňování vládních restrikcí. Jak budou padat jednotlivá omezení, bude zároveň docházet k přirozenému budování kolektivní imunity. Tedy nemoc se bude šířit dál, ale řízeně mezi lidmi, kteří by měli mít lehčí průběh. Je tak na čase se pořádně na případný střet připravit. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček doplňků stravy Naturevia, který vám pomůže dostat vaši obranyschopnost do formy!

Jedna kapsle denně

Až 80 % lidí prodělá nemoc bez větších komplikací. Její průběh připomíná onemocnění horních dýchacích cest či chřipku. Mnozí dokonce nemají příznaky žádné.

Ovšem pak jsou případy, kdy je průběh infekce závažnější. Často to souvisí s nepřiměřenou reakcí imunitního systému. Při ní tělo produkuje imunitní látky a proteiny, které mohou zničit jiné orgány. Vědci už ale zjistili, že se toto riziko dá snížit. Podle Státního zdravotního ústavu mohou pomoci omega-3 mastné kyseliny, které vedou k průkaznému zlepšení funkce imunitního systému a mohou snížit produkci látek spojených se zánětem. Problému je vždy lepší předejít, a proto byste měli omega-3 preventivně užívat. Vsadit můžete na doplněk stravy Naturevia Omega 3 One-a-Day, jehož jedna kapsle obsahuje minimálně 700 mg omega-3 mastných kyselin, což je 2× více EPA a DHA oproti běžným přípravkům s rybím olejem. Navíc stačí jen jedna kapsle denně a získáte dostatečnou dávku potřebných látek.

Supervitamin pro všechny případy

Ovšem zapomínat nesmíte ani na vitaminy a tím nejdůležitějším je déčko. Právě to v zimě a na počátku jara chybí až 99 % dospělých Čechů. Přitom tento supervitamin má komplexní vliv na organizmus a vědci o něm sepsali tisíce vědeckých studií. Při jeho nedostatku strádá imunitní systém a hrozí zdravotní komplikace pro mozek, srdce i svaly. Deficit „déčka“ stojí také za celou řadou vážných onemocnění, které jsou v dnešní době hojně rozšířené v populaci. Pokud se chcete pořádně připravit, rozhodně vitamin D nesmí chybět ve vaší domácí lékárničce. Pořídit si můžete například doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt 1000 IU, jehož jedna maličká tableta s přehledem pokryje potřebnou denní dávkou. Být v této době připraven a nepodcenit soupeře se vyplácí, zvláště když jde o vaše zdraví!

Nápovědu najdete ZDE.

Soutěžní otázka

Jak se nazývá přehnaná imunitní reakce organizmu, která souvisí s infekcí?

a) Cytokinová bouře

b) Cyklický syndrom

c) Cystická fibróza

Tři výherci, kteří do 11. 5. 2020 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Omega 3 One-a-Day a Naturevia Vitamin D3. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením proti viru

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 27. 4. 2020, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: prevence, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+