Hibicella povzbudí vaše zažívání a imunitu | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Hibicella povzbudí vaše zažívání a imunitu

3. 6. 2019

Ibišek pravý je základní surovinou pro výrobky řady Hibicella, která povzbuzuje pohyblivost trávicího ústrojí a posiluje odolnost organismu.Ale to není vše.

IBIŠEK PRAVÝ

Ibišek pravý je poddruh Hibiscus sabdariffa. Je to jednoletá nebo dvouletá rostlina, dorůstající výšky asi 1,5 m. Roste v tropických oblastech Afriky, Asie, Jižní Ameriky a v jižní Evropě. Hlavními zdroji prospěšných látek jsou především kalichy a kalíšky. Zralé kalichy mají vínově červenou barvu s výraznou ovocnou vůní a kyselou lehce slizovitou chutí. Jsou desítky různých druhů ibišků lišících se kvalitou. Kvalita je určena barvou, vůní nebo obsahem ovocných kyselin, glykosidů, vitaminů, minerálů a flavonoidů…

Proč je zdravý?

• Povzbuzuje motilitu (pohyblivost) trávicího ústrojí a posiluje odolnost organismu, díky Hibiscinu, vitaminům a minerálům

• Čistí trávicí trakt zlepšením vyprazdňování díky protiparazitnímu působení

• Čistí močové cesty močopudnými a antimikrobiál­ními účinky

• Čistí cévy od tukových a sklerotických usazenin

• Čistí krev

• Omezuje vstřebávání alkoholu a urychluje jeho vylučování

• Podporuje odbourání kyseliny močové

• Spaluje nadbytečnou tukovou zásobu

• Příznivě působí na krevní tlak – snižuje viskozitu krve, čistí a zpevňuje cévní stěnu

„Ibišek pravý obsahuje nejvíce bioaktivních látek ze všech ibišků. Je to bylina a zároveň potravina, je jako ovoce a zároveň zelenina. Na základě těchto vlastností jsme vytvořili 2 výrobky pro potravinářské účely a jeden jako doplněk stravy. V Hibicella výrobcích nenajdete žádná aromata ani barviva. Jsou plné vitaminů, minerálů, antioxidantů a dalších látek podporující regeneraci a obranyschopnost těla“, říká MUDr. Papa Gaye, zakladatel projektu.

Nápoj s mátou nebo zázvorem

Hibicella nápoj zajištuje dostupnost přírodních vitaminů pro organismus ve formě ovocných nápojů.„Hibicella nápoj ocení ti, kteří chtějí svým zákazníkům nabídnout originální domácí ovocný nápoj. Nápoj je k dispozici ve dvou příchutích – máta a zázvor. Výhodou je jeho celosezónní využití. V létě jej lze přichystat s ledem jako osvěžující domácí limonádu, v zimě naopak jako hřejivý nápoj posilující navíc imunitu díky vitamínu C“, uvádí MUDr. Papa Gaye, zakladatel projektu.

Co umí elixír?

U výrobku Hibicella Elixír jsou posíleny čisticí a detoxikační účinky Ibišku pravého. Podporuje snížení cholesterolu i tělesného tuku, napomáhá detoxikaci, urychluje odbourání alkoholu z krve, podporuje trávení, vyrovnává hladinu hormonů a tím předchází návalům horka a zavodňování.

MUDr. Papa Gaye je původem ze Senegalu, vystudoval medicínu na 1. LF v Praze a žije zde již přes 30 let. Od roku 1999 se v úzké spolupráci s českými odborníky zabývá vývojem produktů z afrických léčivých rostlin a stromů na podporu zdraví a kvalitu života. Je zakladatelem projektu MEDINATUR.

www.medinatur.cz


publikováno: 3. 6. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, hubnutí, cholesterol

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+