Jak vyzrát na střevní potíže? | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Jak vyzrát na střevní potíže?

25. 4. 2014
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Prostředek proti zácpě Fructolax od společnosti Ortis si můžete pořídit jako sirup, žvýkací kostky nebo tablety.

Výherci: Alena Cepáková, Lubomír Pětivoký, Jitka Chemišincová, Václav Machek

Se zácpou se snad setkal každý z nás a není to nic příjemného. Proto je dobré mít po ruce šetrného pomocníka na přírodní bázi jako je prostředek Fructolax Ovoce&Vláknina, kostky ze ztuženého projímavého ovoce, nebo Fructolax ve formě sirupu od belgické společnosti ORTIS.

Proč vás může začít trápit zácpa?

Zácpa může mít mnoho příčin. Nejčastěji bývá důsledkem nesprávného a nepravidelného příjmu potravy a tekutin. Nedostatek zeleniny, černý čaj a velké množství sladkostí ji přímo podporují. Zácpu si můžete přivodit, ale i těsným oblečením, které stlačuje břicho, nebo ignorováním potřeby jít na záchod. Dalším významným faktorem je i nedostatek pohybu způsobený sedavým zaměstnáním, nebo genetické dispozice. V období dovolených přichází zácpa na základě potlačení spontánního vyprazdňování buď ve spěchu, nebo při nevyhovujících hygienických podmínkách.

Co můžete vyhrát?

Výherní balíček obsahuje přípravek Fructolax Ovoce&Vláknina kostky ze ztuženého projímavého ovoce. Účinné látky z tamarindu indického, fíků a reveně lékařské zlepšují funkci střev, změkčují střevní obsah, podporují trávení a pravidelné vyprazdňování. Nechybí v něm, ani varianta Fructolax Ovoce&Vláknina sirup, který obsahuje koncentrovanou šťávu z fíků bohatou na vlákninu, prášek z dřeně tamarindu indického, šťávu ze švestek a vlákninu z akácie. Sirup je určen nejen dospělým s citlivým střevním traktem, těhotným a kojícím ženám, ale i dětem od tří let. Příjemná jablečná chuť a pro děti vhodná konzistence napomohou bezproblémovému podávání.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na www.fructolax.eu

Soutěžní otázka

V kolika variantách celkem existuje prostředek proti zácpě Fructolax od společnosti Ortis?

a) jedné (sirup)

b) dvou (sirup, žvýkací kostky)

c) třech (sirup, žvýkací kostky, tablety)

Čtyři výherci, kteří do 5. 5. 2014 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží Fructolax Ovoce&Vláknina kostky a Fructolax Ovoce&Vláknina sirup. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením fructolax.


publikováno: 25. 4. 2014, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: dovolená, hotel, léčba, lékárna, trávení, vláknina, zácpa, zažívání

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+