Jarní očista s mladým ječmenem v raw kvalitě | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Jarní očista s mladým ječmenem v raw kvalitě

7. 6. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: BIO Zelený ječmen od MyKETO obsahuje 26 % rostlinných proteinů.

Výherci: Olga Réblová, Hana Pášová, Zdeněk Kalaš

Jaro je ideálním obdobím k dokonalé detoxikaci těla. Dopřejte mu pořádnou očistu za pomoci BIO Zeleného ječmene od MyKETO! Zbavíte se škodlivin, které zatěžují játra a ledviny a nastartujete metabolismus tak, aby správně fungoval. Ocení to obzvlášť ti, kteří si přejí do léta shodit nějaké to kilo navíc. Obnovte své síly a získejte zpět tolik potřebnou vitalitu!

Dokonale pročistí a podporuje hubnutí

Mladý ječmen je 100%, čistě přírodní „superfoods“ neboli superpotravina, mimořádně vhodná pro přípravu zdravého živého nápoje, který neprošel průmyslovým, ani vysoko tepelným zpracováním. Můžete si ho dopřát buď v podobě nápoje na lačno, nebo si ho třeba přidat do vašeho oblíbeného zeleninového smoothie. BIO Zelený ječmen od MyKETO s vysokou aktivitou klíčových enzymů, přírodních vitamínů, minerálů, rostlinných proteinů a zeleného chlorofylu je organického původu z čistého životního prostředí Nového Zélandu a garantuje mimořádnou sílu a obsažnost čistě přírodní suroviny. Navíc neobsahuje barviva, aromata či konzervanty. BIO Zelený ječmen je k dostání za 290 Kč/balení (200g) na eshopu MyKETO – www.myketo.cz nebo v autorizovaných poradnách pro hubnutí.

Správnou odpověď hledejte na www.myketo.cz

Soutěžní otázka

Kolik procent rostlinných proteinů obsahuje BIO Zelený ječmen od MyKETO?

a)26 %

b)35 %

Tři výherci, kteří do 20. 6. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží BIO Zelenéný ječmen od MyKETO. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením zelený ječmen.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

O proteinové dietě MyKETO od GOLDIM

GOLDIM nabízí ve své nabídce širokou řadu výrobků, ze kterých si člověk lehce sestaví jídelníček, nebo si vybere z odborně sestavených výhodných balíčků pro období hubnutí. Velkou výhodou je rychlá příprava a pestrý výběr jídel i nápojů. Na své si přijdou nejen milovníci slaných pokrmů, ale také sladkých jídel. Nabídka je natolik pestrá, že si snadno z MyKETO produktů sestavíte jídelníček na celý den. V nabídce nechybí proteinové koktejly různých příchutí, polévky, masové ragú, omelety, dezerty, bramboráčky, palačinky či oblíbené sušené maso (bez éček, konzervantů a glutamátu), dezert panna cotta a mnoho dalšího. Tato celodenní náhrada stravy vám poskytne 100 % veškerých živin. Složení výrobků je bohaté na všechny potřebné látky jako jsou vitamíny a minerály, které naše tělo potřebuje každý den.

  • Navíc, pokud nevíte jak začít, potřebujete poradit, podpořit a úspěšně motivovat, pak můžete využít služeb poradců pro hubnutí MyKETO, kteří Vám sestaví plán přesně na míru. Pochlubte se i vy skvělou postavou do plavek!

Více o této nové proteinové dietě naleznete na webu www.myketo.cz

www.goldim.cz

Na sociálních sítích: FB: https://www.fa­cebook.com/…bez­tezkosti/ Instagram: myketo_goldim


publikováno: 7. 6. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, hubnutí

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+