Komplexní přípravek na výživu kloubů | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Komplexní přípravek na výživu kloubů

14. 1. 2019

Lidem, kteří to myslí s péčí o své klouby vážně, asi není třeba nijak zvlášť představovat přípravek Geladrink Forte, který je doposud jedinou kloubní výživou s účinností o­věřenou klinickou studií dle zásad „medicíny založené na důkazech“. Dvojitě slepá, randomizovaná, placebem kontrolovaná, multicentrická studie ověřující účinky přípravku Geladrink Forte u pacientů s osteoartrózou kolene byla úspěšně provedena v Revmatologickém ústavu Praha.

Nyní i s hyaluronanem!

Tato osvědčená a vysoce účinná kloubní výživa Geladrink® Forte byla nyní obohacena vysokomolekulárním hyaluronanem sodným v denní dávce 100 mg. Jedná se o látku tělu vlastní, která se velkém množství se nachází v synoviální tekutině (kloubním mazu) a kůži, váže na sebe vodu a pojme přibližně tisí­cinásobek vody ke své hmotnosti. Ovlivňuje vlastnosti kloubní tekutiny a hydrataci pojivových tkání, chrupavek a rovněž kůže. Dosud se hyaluronan či hyaluronová kyselina aplikovaly injekčně do kloubu, aby zlepšily vlastnosti synoviální tekutiny a pohyblivost kloubů. Nyní se však objevila řada kvalitních studií ověřujících vliv perorálně podávaného hyaluronanu (Oral hyaluronan relieves knee pain: a review Oe et al. Nutrition Journal (2016)) a ukázalo se, že je možné jej podávat perorálně a jeho podávání přináší kýžené zlepšení pohyblivosti kloubů.

Nový Geladrink® Forte HYAL tak přináší další zlepšení účinnosti – hloubkovou výživu, regeneraci a ochranu kloubních tkání, zlepšení viskoelastických vlastností kloubní tekutiny, ústup pohybových obtíží a zlepšení pohyblivosti.

  • Dostupný bude nejdříve v oblíbené nápojové formě s příchutěmi jahoda, ananas, broskev a nově rovněž ve formě PURE, tedy bez aromat, barviv, cukru či sladidel. K dostání bude rovněž ve formě kapslí. Pořídíte jej ve všech dobrých lékárnách či na eshopu www.orling.cz

publikováno: 14. 1. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: klouby

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+